Онлайн Ігри

Винищувач-гармата

Гра Стрілялки

Винищувач-гармата

Винищувач-гармата Рейтинг: 4/10

Гра Винищувач-гармата

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета і стріляти! Ви повинні відстоювати свою позицію проти танків наближається до вас. Інструкція: Використовуйте стрілки вгору і вниз для переміщення гармати лівого і правого знімати менше або більше відстані, і простору, щоб стріляти. Театр військових дій є пустелю, де армія танків наближається до вас атакувати. Ви повинні захищати себе. Ваша зброя пістолет, тому що ти солдатів артилерії. Перемістити гармати з боку в бік і вгору і вниз, щоб контролювати курок. Ви повинні знищити всі танки противника. Хотіли б ви бути солдатом?

разів грав

Ця гра була зіграна 11321 раз онлайн. рейтинг 1794 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 458 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11321 разів
Винищувач-гармата

У цій грі ми подорожуємо в минуле війни. Танки рухатися по пустелі, і ви лінію оборони вашої армії. Ви повинні зробити військову артилерію і стріляти гармати, яка є вашим єдиним зброєю. Вороги мають різні види танків і різних видів зброї, щоб спробувати атакувати. Ви повинні захищати свою лінію переконавшись, що ніякі вороги не прийде до вас. Якщо вони потраплять в лінії оборони повинні відступити. Чим більше відступити, але бути солдатом. Знищте всіх ворогів зброю. Захистіть ваші війська і спробувати виграти війну. Грати в пустелі. Щоб перевірити точність і майстерність, з поводження зі зброєю проти рухомих цілей.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Винищувач-гармата для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається Винищувач-гармата. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Винищувач-гармата і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра Винищувач-гармата є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Винищувач-гармата
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112570
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61579
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43686
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...