Онлайн Ігри

Стріляти по птаству

Гра Стрілялки

Стріляти по птаству

Стріляти по птаству Рейтинг: 5/10

Гра Стріляти по птаству

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Є птахи, які злодії. Ви повинні захистити своє гніздо. Для цього ви повинні стріляти кукурудзи від птахів, які приходять на своє гніздо. Ваше гніздо на вершині стовпа в лісі. Ви великий помаранчевої птицею і захисника. Ігри Інструкції: Використовуйте мишу, щоб прицілитися птахів, щоб спробувати дістатися до вас і стріляти, натиснувши мишею. Ви повинні змусити будь прилітають ваші яйця. Зйомки ігри і можливість контролювати пострілу і боєприпасів, так що ніхто не добереться до своєї мети.

разів грав

Ця гра була зіграна 17402 раз онлайн. рейтинг 1123 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1876 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 17402 разів
Стріляти по птаству

Захистимо гнізда на тлі блакитного птахів, які хочуть вторгнутися в неї. Не допускайте їх наближення, стріляючи в них вниз. Птахи злодіїв шукає свої яйця. Є птахи, які крадуть яйця інших. Ви повинні захистити ваших майбутніх дітей. Управління з Фокус навику і вогнем своєї зброї проти злодіїв. зерна кукурудзи спис стривожений, щоб злодіїв. Захистіть свої насіння в цій стрільби стримування гри. Тварини можуть бути дуже весело грати. Мета з точністю і натисніть кнопку миші, щоб викликати снаряд у ціль. Якщо прищ на цільовому зникає. Необхідно переконатися, що жоден ворог не досягне своє гніздо, і ви не вкрасти відкладання яєць.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Стріляти по птаству для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається Стріляти по птаству. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Стріляти по птаству і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра Стріляти по птаству є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Стріляти по птаству
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112593
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61613
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43724
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...