Онлайн Ігри

стріляти ворогів

Гра Стрілялки

стріляти ворогів

стріляти ворогів Рейтинг: 7/10

Гра стріляти ворогів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, мета гри полягає в тому, щоб убити якомога більше ворогів, як це можливо, і робити це зі стилем. Очки нараховуються за вбивство супротивників, і залежно від того, як ви їх вб'єте, ви будете нагороджені додаткові очки. Для кожного вбивств ви отримаєте очки в залежності від того, як ворог був припинений. Бонуси часто можуть бути об'єднані, щоб отримати більш високий бал. Є також багато бонусів Присуджується за виконання певних завдань. Вам тільки дозволяють носити з собою 2 зброї одночасно, а також ваші свинцевої труби. Якщо у Вас є менше зброї, будь-яке, що Ви йдете будуть автоматично додані до Вашого інвентарю. Крім того, якщо зброя має право бути подвійного руках, ви будете автоматично отримувати його компаньйон зброю. Для переміщення вліво і вправо, натисніть клавіші D і, відповідно. Щоб перейти, натисніть клавішу W. Щоб качки або сховатися, натисніть клавішу S. Для запуску, натисніть і утримуйте клавішу зсув. Щоб вистрілити гармата, за допомогою лівої кнопки миші. Міняти зброю, використовуйте клавішу Е, або якщо у вас є, за допомогою коліщатка миші. Для завантаження за допомогою клавіші R. Кидати або обміняти одна зброя, натисніть клавішу пробілу. Щоб переключитися на ближній бій, натисніть клавішу Q або клацніть за допомогою колеса миші, якщо у вас є один. Щоб захопити або виконання операції натисніть F ключ. Щоб зробити паузу, натисніть клавішу P. Якщо вам не подобається те, як клавіші працюють, ви можете перепризначити їх у будь-який час в меню налаштувань і меню паузи.

разів грав

Ця гра була зіграна 7006 раз онлайн. рейтинг 3438 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 16 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7006 разів
стріляти ворогів

Ось деякі кроки і дії, які можна виконувати за допомогою вашого персонажа. Перед сальто і сальто назад виконується при подвійному стрибки в залежності від напрямку руху. Перед сальто і сальто назад це відмінний маневр, тому що робить його більш важким для ворогів, щоб відстежувати вас, і зменшує ваш цільовий профіль. Землі тупотіти виконується, коли двічі натиснувши на клавішу S. після стрибка відразу. Ворогів можна топтати, щоб завдати шкоди. Щоб сховатися, натисніть клавішу S, коли близько до стіни, щоб сховатися проти нього. Каченя також зменшує вашої цільової профіль, і бути до стіни покращує ваші шанси не одержати удар ще більше. Якщо натиснути пробіл, щоб відмовитися від зброї, яку ви тримаєте, він також може бути використаний щоб вдарити по ворогові, а також. І, нарешті, ви можете виконати ворогів після захоплення ними. Коли ворог був приголомшений (наприклад, коли стріляли і доставлений пошкодження) у вас буде короткий проміжок часу, щоб натиснути клавішу F.. Після успішного схопив ворога, ви можете потім натисніть захопити ще раз, щоб їх виконати. Добре, ви не зможете бути постраждали від інших ворогів, коли ви виконуєте виконання.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою стріляти ворогів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається стріляти ворогів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою стріляти ворогів і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра стріляти ворогів є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

стріляти ворогів
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112463
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61469
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43561
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...