Онлайн Ігри

Королі і гармати

Гра Стрілялки

Королі і гармати

Королі і гармати Рейтинг: 7/10

Гра Королі і гармати

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Взяти участь у війні з гарматами між двома королівствами, ви повинні знищити короля і сильні сторони ворожого короля. Ви повинні контролювати гармату, яка стріляє залізні кулі проти ще солдатів короля. Версія класичної Angry Birds, але з королів, гармат і солдатів, які будуть атакувати один одного. Дуже кумедна гра, з дуже отримали звуків, які зроблять вас сміятися, символів, кричати, скаржаться, плачуть і відсвяткувати кожен успіх чи невдачу в кожній стрільби. Пригода, яке зачепить вас, і ви витрачаєте багато часу, граючи.

разів грав

Ця гра була зіграна 7396 раз онлайн. рейтинг 3501 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 64 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7396 разів
Королі і гармати

Історія, в якій два царства знаходяться в середньовічній війни. Вони повинні атакувати солдатів у своїх замках з гармати кидати великі кулі, які руйнують все. Ви повинні прагнути гармату і вогонь, щоб знищити хатини солдатів. Ви повинні знищити всю інфраструктуру противника царства, щоб виграти гру і перейти до наступного рівня. Дуже кумедна історія, в якій герої зробити деякі забавні звуки. Наслідки проведення, плакати, нити і дуже весело має бути досягнуто. Мати гарний час, граючи з царі, захищаючи свою країну і нападу ворогів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Королі і гармати для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається Королі і гармати. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Королі і гармати і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра Королі і гармати є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Королі і гармати
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112463
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61468
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43561
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...