Онлайн Ігри

нон-стоп зйомки

Гра Стрілялки

нон-стоп зйомки

нон-стоп зйомки Рейтинг: 7/10

Гра нон-стоп зйомки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви будете грати як біоінженерних зброї, створеного розпусного бойової зброї досліджень і розробок компанії. Мета гри полягає в тому, щоб вбити або бути вбитим. Це боротьба за виживання в найманців, а також будь-які інші жахи, що нестримною генетичних експериментів у військових створили. Після того як ви вбили досить ворогів, ви отримаєте повідомлення в нижній частині екрана, промовець або нова область відкрита або вихід відкритий в залежності від району. Звідси ви можете продовжувати боротися або перейти до наступної області.

разів грав

Ця гра була зіграна 6109 раз онлайн. рейтинг 3571 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 10 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6109 разів
нон-стоп зйомки

Ви були розроблені як зупинити машину для вбивства, поки не позбулася своєї камері і зробив втечу із зовнішнім світом. Ви боролися і перемогли незліченні найманців і навіть інші види зброї, як ви. Ви вирішили, що у вас немає іншого вибору, і ви повинні боротися свій шлях на самий верх і усунути той, хто заважає вам бути вільними. Здебільшого, Найманці телепортувати їхньому шляху до Вас за замкненими дверима. Не покладали між ними, і не дозволяйте їм занадто близько.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою нон-стоп зйомки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається нон-стоп зйомки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою нон-стоп зйомки і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра нон-стоп зйомки є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

нон-стоп зйомки
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112598
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61621
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43729
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...