Онлайн Ігри

точність Снайпер

Гра Стрілялки

точність Снайпер

точність Снайпер Рейтинг: 3/10

Гра точність Снайпер

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн грі, щоб убити мети, як спрямовані, як швидко і таємно, наскільки це можливо. Ви повинні читати ваші резюме місії ретельно, а потім вибрати ідеальний час і місце, щоб зробити свій постріл! Кожна місія буде починатися з брифінгу місії, яка скаже вам, що ви повинні зробити, щоб завершити місію (а також іншу важливу інформацію). Натисніть кнопку Почати, щоб почати місію. У ході місії, за допомогою миші, щоб перемістити точку зору по екрану, і знайти свою мету.

разів грав

Ця гра була зіграна 6906 раз онлайн. рейтинг 3537 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 14 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6906 разів
точність Снайпер

Якщо ви намагаєтеся встановити високий бал, не забудьте пройти місіях якомога швидше (чим довше ви приймаєте, тим менше очок ви отримаєте), і стріляти всі пасхальні яйця згадувалося вище. Вони будуть збільшити ваш рахунок. Щоразу після закінчення місії ви будете нагороджені гроші, які можна витратити на обладнання, таке як краще гвинтівок, прицілів і т.д. Ви також можете отримати гроші, заповнивши певні досягнення, такі як отримання певного точність і т.д. Коли ви готово, натисніть кнопку миші, щоб стріляти! Один постріл, один труп ... у вас є, що він приймає?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою точність Снайпер для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається точність Снайпер. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою точність Снайпер і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра точність Снайпер є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

точність Снайпер
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
113226
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
62188
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
44282
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...