Онлайн Ігри

тактичний Снайпер

Гра Стрілялки

тактичний Снайпер

тактичний Снайпер Рейтинг: 7/10

Гра тактичний Снайпер

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн ігри грі снайперів більше, ніж це дія гри. У цій безкоштовної грі снайперські, ви повинні прочитати вашу місію коротко обережно, а потім вибрати ідеальний час і місце, щоб зробити свій постріл! З кожної місії ви виконуєте, ви отримуєте доступ до кращих зброєю та обладнанням. Використовуйте мишу, щоб прицілитися з оглядовим склом, ключ R, щоб перезавантажити, клавіші пробілу для масштабування, а F ключ для використання таблетки. Кожна місія буде починатися з місії брифінг, який скаже вам, що ви повинні зробити, щоб завершити місію (а також іншу важливу інформацію). Натисніть кнопку Виконати, щоб почати місію. У ході місії, за допомогою миші, щоб перемістити точку зору по екрану, і знайти свою мету. Якщо у вас є область з можливістю збільшення масштабу, ви можете натиснути клавішу пробілу для збільшення (натиснути пробіл кілька разів для вибору різних рівнів масштабування).

разів грав

Ця гра була зіграна 6357 раз онлайн. рейтинг 3494 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 16 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6357 разів
тактичний Снайпер

Коли ви починаєте гру, ви будете мати можливість вибрати, чи грати в реалізмі або аркадном режимі. Реалізм режим є більш важким, ви повинні звернути пильну увагу на відстань, вітер і т. д. Тому що виконуючи різні місії, є більш складним в цьому режимі, ви можете отримати високий бал! У аркадном режимі ви можете використовувати будь-яке обладнання, яке ви хочете, немає грошей, зароблених, виконуючи місії. У режимі реалізму, щоразу після закінчення місії ви будете нагороджені гроші, які можна витратити на обладнання, таке як краще гвинтівки, оптичні приціли і т.д. Ви також можете отримати гроші, виконання певних досягнень, таких як отримання певної точністю, і т.д. коли ви будете готові, натисніть кнопку миші, щоб вогонь! Один постріл, один труп ... у вас є, що потрібно?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою тактичний Снайпер для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається тактичний Снайпер. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою тактичний Снайпер і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра тактичний Снайпер є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

тактичний Снайпер
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112570
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61579
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43686
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...