Онлайн Ігри

Полювання бульбашки

Гра Майстерність

Полювання бульбашки

Полювання бульбашки Рейтинг: 6/10

Гра Полювання бульбашки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Проста гра, в якій ви повинні отримати, щоб захопити всі сині бульбашки, як ви можете, уникаючи при цьому червоні. Насолоджуйтесь! Натисніть, щоб грати: використовувати клавіші зі стрілками для переміщення, збір сині бульбашки і уникати червоного кольору. Але поспішайте! Час, який потрібен вплинути на ваш рахунок. Ви повинні рухатися ваш синій міхур навколо екрану намагається зловити всі сині робіт Ви можете, є деякі невеликі та інші великі. Червоний ті, які можуть вбити вас, якщо ви торкаєтеся будь втратили гру.

разів грав

Ця гра була зіграна 15612 раз онлайн. рейтинг 1320 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1474 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15612 разів
Полювання бульбашки

Активність в якій ви повинні контролювати міхур, який у свою чергу повинен спробувати захопити всі сині бульбашки можливі. Є деякі червоні, що небезпечні і улови ви втратите гри. Дуже простий діяльності для всіх віків, з простим управлінням через клавіші клавіатури. Наведіть міхур навколо екрану ухилення, які небезпечні і намагається зробити більше очок, захопивши добре.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Полювання бульбашки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Майстерність спалах, яка називається Полювання бульбашки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Полювання бульбашки і це пов'язано з Майстерність. Наша нова гра Полювання бульбашки є однією з кращих Майстерність ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Майстерність, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Полювання бульбашки
НАЗАД

Майстерність найпопулярніші ігри

Космос Самоцвіти ГРАТИ ►

Космос Самоцвіти

4
4 з 10 - 7048 голосів
Зіграли
80182
разів

Уничтожаете дорогоцінні камені, створюючи лінії з 3 і більше дорогоцінного каміннn ...

Клацніть по ньому ГРАТИ ►

Клацніть по ньому

6
6 з 10 - 1960 голосів
Зіграли
37547
разів

Миші перекидні дій! Натисніть на високий бал. Інструкція: натисни так швидко, як може& ...