Онлайн Ігри

Подорож по морю струму

Гра Майстерність

Подорож по морю струму

Подорож по морю струму Рейтинг: 6/10

Гра Подорож по морю струму

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви подорожуєте як морської черепахи по океанських течій біля берегів Австралії шукають морські зірки. Вам доведеться перетнути потік, щоб досліджувати Великий Бар'єрний риф вибираючи свій шлях все корали, черепашки і морські зірки, але слід уникати медуз, так як вони можуть затримати вас на вашому шляху. Керівництво вашого черепаху за допомогою миші на комп'ютері по австралійського узбережжя. Ви будете подорожувати в Кернс, Брісбен, Голд-Кост і в інших місцях.

разів грав

Ця гра була зіграна 21128 раз онлайн. рейтинг 941 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1956 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 21128 разів
Подорож по морю струму

Ігри, де ви повинні керуватися черепахи, купання в морі струму через води Австралії. Ви повинні взяти тварину через Великий Бар'єрний риф, в підводному подорожі, тур по Австралії. Головні герої гри є черепахи. Австралійські морські черепахи великі тварини, які харчуються рибою і пішохідні великі відстані в море. У цій вправі ви повинні керуватися тварина чинним час знаходить тварин і призи. Ви повинні ухилятися від медузи, щоб уникнути втрати очок.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Подорож по морю струму для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Майстерність спалах, яка називається Подорож по морю струму. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Подорож по морю струму і це пов'язано з Майстерність. Наша нова гра Подорож по морю струму є однією з кращих Майстерність ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Майстерність, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Подорож по морю струму
НАЗАД

Майстерність найпопулярніші ігри

Космос Самоцвіти ГРАТИ ►

Космос Самоцвіти

4
4 з 10 - 7048 голосів
Зіграли
80182
разів

Уничтожаете дорогоцінні камені, створюючи лінії з 3 і більше дорогоцінного каміннn ...

Клацніть по ньому ГРАТИ ►

Клацніть по ньому

6
6 з 10 - 1960 голосів
Зіграли
37547
разів

Миші перекидні дій! Натисніть на високий бал. Інструкція: натисни так швидко, як може& ...