Онлайн Ігри

Машинобудування

Гра Майстерність

Машинобудування

Машинобудування Рейтинг: 6/10

Гра Машинобудування

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви повинні довести свої навички в цій грі, щоб побудувати шлях для води, щоб дійти до резервуара. Завдання полягає в тому, ви повинні поставити трубу в потрібному положенні для води текти в кінці танкових. Ви повинні рухатися сегмент був так, що натискання кнопки, витрата води і закінчити внутрішню частину бака. Зробити інженера і обчислює дорогу добре. Є інструменти, які допоможуть вам і інші пастки зробить його більш важким.

разів грав

Ця гра була зіграна 7302 раз онлайн. рейтинг 3569 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 24 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7302 разів
Машинобудування

Інжиніринг гра, в якій у вас є, щоб зробити водопровідну воду досягає резервуар. Ви повинні помістити труби так, що труби, несучі воду за призначенням. Ланцюги витоку. Цільове відзначений на початку кожного екрана. На кожному рівні ви подолати складність зростає і стає все важче зробити подорож. Є кілька трюків, які допоможуть вам з об'єктивом. Ви знайдете деякі підводні камені, які ускладнюють для замикання ланцюга не втрачаючи рідину на цьому шляху. Візьми трубку до місця призначення і перемог.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Машинобудування для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Майстерність спалах, яка називається Машинобудування. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Машинобудування і це пов'язано з Майстерність. Наша нова гра Машинобудування є однією з кращих Майстерність ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Майстерність, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Машинобудування
НАЗАД

Майстерність найпопулярніші ігри

Космос Самоцвіти ГРАТИ ►

Космос Самоцвіти

4
4 з 10 - 7048 голосів
Зіграли
80935
разів

Уничтожаете дорогоцінні камені, створюючи лінії з 3 і більше дорогоцінного каміннn ...

Клацніть по ньому ГРАТИ ►

Клацніть по ньому

6
6 з 10 - 1960 голосів
Зіграли
38309
разів

Миші перекидні дій! Натисніть на високий бал. Інструкція: натисни так швидко, як може& ...