Онлайн Ігри

вежі штук

Гра Майстерність

вежі штук

вежі штук Рейтинг: 8/10

Гра вежі штук

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Зберіть усі частини одного і того ж кольору, не торкаючись ніяких інших кольорів, щоб зробити найвищу вежу і отримати високий бал. Не торкайтеся частини інших квітів або ваша вежа вибухне. Коли ви думаєте, ви не можете додавати нові файли, натисніть кнопку миші, і ви додаєте всі крапки, і ви можете почати все заново з новою башті іншого кольору. Якщо торкнутися колір, який ви не повинні каратися ви втратите ваш вежа більше частин, щоб перешкодити ваша гра з'явиться.

разів грав

Ця гра була зіграна 7215 раз онлайн. рейтинг 3572 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7215 разів
вежі штук

Навик гра, в якій ви повинні зробити вежу з п'єсами, що того ж кольору. Ви повинні використовувати мишу, щоб піти доторкнутися є картки одного кольору буде зроблений на один одного. Показати свою майстерність за допомогою миші високої вежі чіпів кольору, не торкаючись інших. Ви не можете торкнутися карти іншого кольору, ніж ви робите вежу, якщо ви торкаєтеся ваша вежа вибухне і зникають, і точки запису. Ви повинні мати багато навичок не чіпати кольору гри. Дуже футуристичний образ яскравими вогнями для цієї гри, що ви будете любити, і ви можете добре провести час.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вежі штук для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Майстерність спалах, яка називається вежі штук. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вежі штук і це пов'язано з Майстерність. Наша нова гра вежі штук є однією з кращих Майстерність ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Майстерність, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вежі штук
НАЗАД

Майстерність найпопулярніші ігри

Космос Самоцвіти ГРАТИ ►

Космос Самоцвіти

4
4 з 10 - 7048 голосів
Зіграли
80935
разів

Уничтожаете дорогоцінні камені, створюючи лінії з 3 і більше дорогоцінного каміннn ...

Клацніть по ньому ГРАТИ ►

Клацніть по ньому

6
6 з 10 - 1960 голосів
Зіграли
38309
разів

Миші перекидні дій! Натисніть на високий бал. Інструкція: натисни так швидко, як може& ...