Онлайн Ігри

пасьянс

Гра пасьянс

пасьянс

пасьянс Рейтинг: 3/10

Гра пасьянс

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн пасьянс повертає життя до комп'ютера. Щоб убити ті часи мертвих, взяти пасьянс і розважатися. Ви повинні поставити карти в порядку. Ви повинні почати з тузом, потім два, три і так далі. Покладіть всі номери в порядку і закінчується з фігурами колоди карт. Ігри сортування букв числами. Карти, які Ви вже багато і повинні піти видалення карти, щоб піти подивитися необхідні карти. Пасьянс карткова гра грати поодинці на комп'ютері через Інтернет.

разів грав

Ця гра була зіграна 86818 раз онлайн. рейтинг 269 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 846 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 86818 разів
пасьянс

Пасьянс карткова гра, де ви повинні поставити всі карти в правильному порядку. Ви повинні покласти всі клуби в колоді на місці, починаючи з найнижчого значення в одному або туза. Потім у порядку зростання ви повинні поставити всі карти, поки ви не відпустите всі колоди карт. Це одиночної гри. Стратегія полягає в тому, щоб звільнитися з усіх можливих карт з паль, які включені, щоб мати всі номери в вашому розпорядженні. Ви виграєте гру, якщо ви можете зробити чотири колоди карт з усіма з них, залишаючи порожній екран.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою пасьянс для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру пасьянс спалах, яка називається пасьянс. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою пасьянс і це пов'язано з пасьянс. Наша нова гра пасьянс є однією з кращих пасьянс ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою пасьянс, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

пасьянс
НАЗАД

пасьянс найпопулярніші ігри

традиційний пасьянс ГРАТИ ►

традиційний пасьянс

3
3 з 10 - 11724 голосів
Зіграли
302485
разів

Цей безкоштовний онлайн гра приносить традиційний пасьянс на комп\'ютері. Одиночнo ...

півмісяць пасьянс ГРАТИ ►

півмісяць пасьянс

5
5 з 10 - 82 голосів
Зіграли
32089
разів

У цій безкоштовної онлайн грі ми вводимо іншого типу пасьянсу. У центральній части ...

смішні пасьянс ГРАТИ ►

смішні пасьянс

5
5 з 10 - 1304 голосів
Зіграли
19825
разів

Насолоджуйтесь грати пасьянс. Для цього, клацніть і перетягніть карт, які Ви хочете & ...