Онлайн Ігри

звуковий blox

Гра Сонік

звуковий blox

звуковий blox Рейтинг: 5/10

Гра звуковий blox

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Тетріс гра з звуковим персонажів і сценарій гри Соника. Переміщення частини у бік за допомогою клавіш навігації і перетворити шматок з кнопки зі стрілкою вгору. Якщо ви клацніть стрілку вниз, вкладка падає. Проста гра, дуже затягує, які перевірять ваші просторового бачення. Там в космічному кораблі зявляється і кидає бомби, яка руйнує одну з ваших блоків, ви можете зіпсувати рядок, щоб видалити блок. Чіпи падати один за іншим, як у класичній грі, і ви завжди повинні зробити ліній.

разів грав

Ця гра була зіграна 50891 раз онлайн. рейтинг 316 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 4570 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 50891 разів
звуковий blox

Як Соник ігри? Як гра тетріс? Ось поєднання обох іграх, щоб добре провести час. Вкладки зявляються у верхній частині екрану, і ви повинні піти звертаються до них у положенні, яке вас цікавить, так що коли ви сідаєте, щоб зайняти всі прогалини. Коли лінія утворює компактний, без пробілів, воно зникає. У вас є, щоб спробувати зберегти екран порожній, як це можливо. Ви виграєте гру, якщо ви тримаєте порожній екран так довго, як це можливо. Остерігайтеся космічних апаратів завдали ракетного удару, який знищить вашу рядів блоків.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою звуковий blox для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сонік спалах, яка називається звуковий blox. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою звуковий blox і це пов'язано з Сонік. Наша нова гра звуковий blox є однією з кращих Сонік ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сонік, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

звуковий blox
НАЗАД

Сонік найпопулярніші ігри

Соник і його команда ГРАТИ ►

Соник і його команда

4
4 з 10 - 18478 голосів
Зіграли
99647
разів

У цій грі ви можете вибирати між відтворення звуку або з одним з його товаришів, Тейл& ...

Класична гра звуку ГРАТИ ►

Класична гра звуку

6
6 з 10 - 13424 голосів
Зіграли
91921
разів

Класичний Sega звуку гра, де вам доведеться перемістити лялька звуку зібрати всі кільц ...