Онлайн Ігри

Тетріс з характером Соник

Гра Сонік

Тетріс з характером Соник

Тетріс з характером Соник Рейтинг: 5/10

Гра Тетріс з характером Соник

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета: розвиток і видалити блоки з відповідним характером. Заробити бонусні очки для озвучування комбо / очищення декількох блоків. Постарайтеся, щоб отримати багато комбінацій, щоб отримати високий бал. Гра: Є шість різних блоків трьох типів, пов'язаних з відповідним блоком живлення. Використовуйте стрілку вгору, поки блок не як ви хочете. Використовуйте ліву та праву стрілки для переміщення блоків справа наліво. Використовуйте клавішу зі стрілкою вниз, щоб прискорити темпи, при яких падаючі блоки.

разів грав

Ця гра була зіграна 32370 раз онлайн. рейтинг 574 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1886 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 32370 разів
Тетріс з характером Соник

Тетріс геометричні фігури падають на сцену, але замість кольорових кубів утворюються керівниками головних героїв Соник відеоігор Sega. Ви повинні зробити їжак та інші символи очолює аналогічно рядкам зникають. Як гра Тетріс повинні спробувати, що рядки не піднімаються занадто багато, і не займають весь екран. Якщо ви не залишилося вільного місця вмирають. Спеціальні комбінації можна змусити зникнути більше фішок, плюс більше бонусних очок ви граєте.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Тетріс з характером Соник для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сонік спалах, яка називається Тетріс з характером Соник. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Тетріс з характером Соник і це пов'язано з Сонік. Наша нова гра Тетріс з характером Соник є однією з кращих Сонік ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сонік, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Тетріс з характером Соник
НАЗАД

Сонік найпопулярніші ігри

Соник і його команда ГРАТИ ►

Соник і його команда

4
4 з 10 - 18478 голосів
Зіграли
99719
разів

У цій грі ви можете вибирати між відтворення звуку або з одним з його товаришів, Тейл& ...

Класична гра звуку ГРАТИ ►

Класична гра звуку

6
6 з 10 - 13466 голосів
Зіграли
91986
разів

Класичний Sega звуку гра, де вам доведеться перемістити лялька звуку зібрати всі кільц ...