Онлайн Ігри

Головоломка з Губка Боб як ковбой

Гра Губка Боб Квадратные Штаны

Головоломка з Губка Боб як ковбой

Головоломка з Губка Боб як ковбой Рейтинг: 7/10

Гра Головоломка з Губка Боб як ковбой

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Наші друзі Спанч Боб і його кращий друг, морська зірка, їхав у США, щоб бути ковбої. Монтуються на дерев'яній коні іграшка фургон з мотузкою і робить петлю. Що ж до участі в родео. Наші друзі подорожують по пустелі, встановленого на його коника. У цій грі, ви повинні завершити цю головоломку Губка Боб одягнений як ковбой. Для завершення гри, натисніть ліву кнопку миші, щоб вибрати частини і перемістіть мишу для переміщення частин і відповідати їм. Мета гри полягає в тому, що ви бачите Боб знову в загальну картину.

разів грав

Ця гра була зіграна 18553 раз онлайн. рейтинг 1085 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 1074 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 18553 разів
Головоломка з Губка Боб як ковбой

Ви повинні зробити головоломки з мультфільму аніме пішов у відпустку. Два герої телесеріалу Губка Боб вирушили в американському Заході зробити гак. Два працюватиме в пустелі. Ми бачимо, їзда на іграшкову конячку. Вони несуть у собі мотузку з петлею, як ті, які використовуються, щоб зловити корів у родео. Вони біжать через пустелю, і ми можемо бачити камені і гори за її межами. Рослини і кактуси поширені в аридних земель. Грати з нашими друзями, які теж живуть не так добре в цій поїздці через американського Дикого Заходу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Губка Боб як ковбой для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Губка Боб Квадратные Штаны спалах, яка називається Головоломка з Губка Боб як ковбой. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Губка Боб як ковбой і це пов'язано з Губка Боб Квадратные Штаны. Наша нова гра Головоломка з Губка Боб як ковбой є однією з кращих Губка Боб Квадратные Штаны ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Губка Боб Квадратные Штаны, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з Губка Боб як ковбой
НАЗАД

Губка Боб Квадратные Штаны найпопулярніші ігри