Онлайн Ігри

загадка Губка Боб в передісторії

Гра Губка Боб Квадратные Штаны

загадка Губка Боб в передісторії

загадка Губка Боб в передісторії Рейтинг: 4/10

Гра загадка Губка Боб в передісторії

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Навіть персонажі мультсеріалу є минуле. Наш друг Спанч Боб був також на передісторії людини. Щоб побачити її образ, як печерна людина. Як доісторичного мисливця, несучи дерев'яний клуб. Не носити їх класичні Квадратні Штани, але носити коричневу шкіру, яка покриває його. Ця гра складається з головоломки Губка Боб сукню як первісної людини. Щоб завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням. Клацніть лівою кнопкою миші, щоб вибрати деталі або складання деталей і перемістіть мишу, щоб перемістити вибраний деталі або збірки вибраного штук.

разів грав

Ця гра була зіграна 22481 раз онлайн. рейтинг 865 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 1308 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22481 разів
загадка Губка Боб в передісторії

Губка Боб живе в море в серії анімаційного телебачення. Жити в даний час, але цей образ з'являється як печерна людина в передісторії. Візьміть шкіру, яка покриває її тіло і з собою велика кийок деревини. Його кращий друг, який є морська зірка, також будуть одягатися доісторичної людини. Два зараз в море. Смішно образ, який нагадує нам про багатьох епізодах серіалу. Мета полягає в тому, щоб принести один одного на частини з зображенням знову бути повним. Легко і цікаво. Діти будуть любити цю гру.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою загадка Губка Боб в передісторії для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Губка Боб Квадратные Штаны спалах, яка називається загадка Губка Боб в передісторії. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою загадка Губка Боб в передісторії і це пов'язано з Губка Боб Квадратные Штаны. Наша нова гра загадка Губка Боб в передісторії є однією з кращих Губка Боб Квадратные Штаны ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Губка Боб Квадратные Штаны, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

загадка Губка Боб в передісторії
НАЗАД

Губка Боб Квадратные Штаны найпопулярніші ігри