Онлайн Ігри

Мотокрос

Гра Спорт

Мотокрос

Мотокрос Рейтинг: 6/10

Гра Мотокрос

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мотокрос гра, де ви повинні їхати на мотоциклі долаючи всі перешкоди, встановлені на ваших двох колесах. Взяти участь у цьому захоплюючому гонки мотоциклів! Інструкції: Використовуйте клавіші зі стрілками для управління велосипед і всі перешкоди, які з'являються на кожному рівні, не порушуючи велосипед. Інструкції: використовувати до швидкості вгору, вниз гальмувати, ліворуч нахилити назад, чи не так, щоб нахилити вперед. Ви повинні подолати всі перешкоди, щоб досягти наступного рівня. Привід ретельно, тому що є багато перешкод і зібрати всі коштовності можна.

разів грав

Ця гра була зіграна 37107 раз онлайн. рейтинг 501 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 3156 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 37107 разів
Мотокрос

Це гра через перешкоди під час руху на мотоциклі. Ви повинні їздити з оглядкою на інших транспортних засобів та об'єктів. Ви повинні бути обережні, що мотоцикл не падає вперед або назад, якщо ви не в змозі подолати перешкоду, що потрапляє від велосипеда. Якщо ви потрапляєте ви програли. Мета полягає в тому, щоб досягти нижньої частини екрану, не падаючи. Ви можете піти збираючи дорогоцінні камені на цьому шляху, як спосіб знаючи, що ви робите правильний шлях. Удар ваш кращий результат у кожній грі, щоб бути професійним мотокрос.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Мотокрос для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Спорт спалах, яка називається Мотокрос. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Мотокрос і це пов'язано з Спорт. Наша нова гра Мотокрос є однією з кращих Спорт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Спорт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Мотокрос
НАЗАД

Спорт найпопулярніші ігри

акула серфінга ГРАТИ ►

акула серфінга

6
6 з 10 - 4628 голосів
Зіграли
68292
разів

Ви любите подорожувати? У цій грі, ви серфінг між акулами і ще перешкоди: гумові кільц ...

Пляжний волейбол ГРАТИ ►

Пляжний волейбол

5
5 з 10 - 4456 голосів
Зіграли
55138
разів

Олімпійські ігри в пляжний волейбол. Ви знаходитесь на пляжі з друзями. Ви граєте в п& ...