Онлайн Ігри

Кинути американський Футбольні

Гра Спорт

Кинути американський Футбольні

Кинути американський Футбольні Рейтинг: 5/10

Гра Кинути американський Футбольні

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це справжній аркада футболі моделювання. Красиво надані 3D зображення, приголомшлива музика і реалістичні кульки фізики всі зібралися разом, щоб дати гравцеві як можна ближче до аркаді досвід можливо, фактично не вдаючись до одного. Завантаження футбол, натиснувши на неї і, утримуючи ліву кнопку миші, перетягніть мишу вгору або вниз для збільшення або зменшення кидати влада, і перетягнути вліво або вправо, змінити напрямок кидати. Відпустіть ліву кнопку миші, щоб кинути м'яч. Всього, як багато ярдів, як ви можете отримати високий бал можливо.

разів грав

Ця гра була зіграна 7746 раз онлайн. рейтинг 3159 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 22 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7746 разів
Кинути американський Футбольні

Американський футбол є спортом грають дві команди по одинадцять гравців з метою заробити очки шляхом проведення м'яч в кінцеву зону протилежної команди, запустивши з ним або кинути його в команді. Точки можуть бути забитий ловити прохід перекинутої через що лінію воріт з м'ячем за лінією воріт суперника, штовхаючи м'яч у ворота противника посади або рішення протилежні м'ячем в своїй зоні кінця.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Кинути американський Футбольні для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Спорт спалах, яка називається Кинути американський Футбольні. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Кинути американський Футбольні і це пов'язано з Спорт. Наша нова гра Кинути американський Футбольні є однією з кращих Спорт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Спорт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Кинути американський Футбольні
НАЗАД

Спорт найпопулярніші ігри

акула серфінга ГРАТИ ►

акула серфінга

6
6 з 10 - 4628 голосів
Зіграли
68218
разів

Ви любите подорожувати? У цій грі, ви серфінг між акулами і ще перешкоди: гумові кільц ...

Пляжний волейбол ГРАТИ ►

Пляжний волейбол

5
5 з 10 - 4456 голосів
Зіграли
55059
разів

Олімпійські ігри в пляжний волейбол. Ви знаходитесь на пляжі з друзями. Ви граєте в п& ...