Онлайн Ігри

Хокей з Регдол

Гра Спорт

Хокей з Регдол

Хокей з Регдол Рейтинг: 7/10

Гра Хокей з Регдол

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн гри, ви отримуєте можливість грати в волейбол з парою Регдол. Це також двох гравців, але ви завжди будете в управління однієї ганчір'яній ляльки, які ще м'якше, легше і більш тонким, ніж м'яч ви збираєтеся грати. На початку кожного матчу, ви навіть є шанс привернути вашу особу гравця. Як тільки гра почалася, ви просто повинні вдарити по м'ячу з ганчір'яній ляльки і прагнуть до землі, на судна противника. Якщо ви потрапили в квадрат на стіні противника, м'яч вийде атакувати його або її, так що стежте, що ніхто не робить це для вас! Переміщення одного гравця з W, A, S і D ключі, а інший за допомогою клавіш. Використовуйте клавішу R, щоб кинути м'яч в перший раз. Натисніть пробіл, щоб пауза.

разів грав

Ця гра була зіграна 6698 раз онлайн. рейтинг 3436 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 40 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6698 разів
Хокей з Регдол

Волейбол це командний вид спорту. Повні правила гри досить великий, але просто грати відбувається таким чином: дві команди по шість гравців, розділених сіткою і кожна команда намагається набрати очки, ставлячи м'яч на судна іншої команди під організованим правилам.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Хокей з Регдол для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Спорт спалах, яка називається Хокей з Регдол. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Хокей з Регдол і це пов'язано з Спорт. Наша нова гра Хокей з Регдол є однією з кращих Спорт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Спорт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Хокей з Регдол
НАЗАД

Спорт найпопулярніші ігри

акула серфінга ГРАТИ ►

акула серфінга

6
6 з 10 - 4628 голосів
Зіграли
68218
разів

Ви любите подорожувати? У цій грі, ви серфінг між акулами і ще перешкоди: гумові кільц ...

Пляжний волейбол ГРАТИ ►

Пляжний волейбол

5
5 з 10 - 4456 голосів
Зіграли
55059
разів

Олімпійські ігри в пляжний волейбол. Ви знаходитесь на пляжі з друзями. Ви граєте в п& ...