Онлайн Ігри

дія сили тяжіння

Гра Зореліт

дія сили тяжіння

дія сили тяжіння Рейтинг: 6/10

Гра дія сили тяжіння

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви будете пілотувати корабель з клавішами зі стрілками. У той час як штовхаючи, ви можете активувати форсаж з зміни ключа, щоб дати вам поштовх у прискоренні. Якщо вам необхідно відновити, використовуйте аварійний радіобуй (або пробіл). Ваша місія проста; врятувати всіх втрачених астронавтами. Ви знайдете їх плаває в глибокому космосі. На жаль, ваш корабель споживає багато палива, так що не забудьте забрати всі паливні баки, плаваючі навколо там. Є багато планетні тіла, плаваючі навколо там, так що будьте обережні і не залучали до них. Деякі з них більше, ніж інші, і тому мають більш масивну гравітацію. Використовуйте гравітацію в своїх інтересах.

разів грав

Ця гра була зіграна 6602 раз онлайн. рейтинг 3507 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 14 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6602 разів
дія сили тяжіння

У цій безкоштовної онлайн грі ви будете пілотування один з кращих кораблів флоту. Вона надійним корабель, поки ви не заперечуєте кілька вм'ятин тут і там. Не забувайте про чужорідних планет в кілька секторів. Вони є нашими ворогами, а іноді і залишити міни, що лежать навколо. Крім цього, ви за своїм розсудом. Тримайте ваші танки перевищила і не потрапляють в чорну діру! Фізика в цій грі важко освоїти, тому практика поки ви не отримаєте повісити його. Слідкуйте за своїми рівня палива і кисню, і не дозволяйте їм занадто низькою. Існує функція міні в нижньому правому куті екрану, який відображає ваше місце розташування і місце розташування астронавтів. Не надто далеко від екрану, або ви не будете мати достатньо палива або кисню, щоб повернутися.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою дія сили тяжіння для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Зореліт спалах, яка називається дія сили тяжіння. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою дія сили тяжіння і це пов'язано з Зореліт. Наша нова гра дія сили тяжіння є однією з кращих Зореліт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Зореліт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

дія сили тяжіння
НАЗАД

Зореліт найпопулярніші ігри

Стріляй судно ГРАТИ ►

Стріляй судно

2
2 з 10 - 4514 голосів
Зіграли
62189
разів

У цій грі у просторі, потрібно знімати серію бомб, запобігання цих даю вам, і коли ви зk ...

Галактика захисту ГРАТИ ►

Галактика захисту

5
5 з 10 - 7082 голосів
Зіграли
59822
разів

Ваш Гелаксі піддається нападу чужорідним загарбниками. Ваш корабель була доручен ...

Тактичної оборони ГРАТИ ►

Тактичної оборони

5
5 з 10 - 2482 голосів
Зіграли
22635
разів

Ваша місія в цій грі оборони полягає в тому, щоб захистити Землю від вторгнення НЛО. І ...