Онлайн Ігри

космічний корабель Пострілів

Гра Зореліт

космічний корабель Пострілів

космічний корабель Пострілів Рейтинг: 7/10

Гра космічний корабель Пострілів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви будете мати можливість грати якусь Space Invaders, але з сучасним поглядом і, не натискаючи кнопку вогню весь час, так як корабель завжди буде стрільби. Просто прагніть до ворогів і ухилятися від них або їх вогнем. Перш ніж завершити рівень, вам доведеться зіткнутися з великим начальником, який, швидше за все, гігантський космічний корабель. Після цього, ви будете нагороджені можливість вибрати один з декількох модернізацій, як броня або вогневої мощі. Це буде ваш вибір, щоб мати сильний або потужний корабель. Все залежить від того, як ви відновите його. Ви можете використовувати мишу або клавіші WASD. Коли ваш адреналін бар заповнюється, натисніть клавішу пробілу для супер спеціальні зйомки.

разів грав

Ця гра була зіграна 5930 раз онлайн. рейтинг 3559 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 8 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 5930 разів
космічний корабель Пострілів

Ваш корабель стріляє автоматично, тому все, що вам не доведеться турбуватися про прагне і ухилення. Якщо ви новачок, ви повинні, ймовірно, піти з кораблем зі збалансованим характеристикам (середнього). Коли ви отримуєте більше досвіду, ви можете вирішити, чи віддаєте перевагу ви вогневої мощі або щити, або ви можете просто дотримуватися збалансованої. Якщо ви не в небезпеці смерті, за винятком вашого адреналіну для босів. Якщо ви збираєтеся померти, а потім піти далі і використовувати його. Якщо вам дійсно потрібно, щоб купити оновлення, то зробіть це. Якщо ні, зберегти свої гроші для дійсно потужного оновлення. Б'ючись з босом, перебування в нижній частині екрана, так що кулі буде поширюватися до того часу вони досягають вас. Це дозволить зробити його легше ухилятися від них.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою космічний корабель Пострілів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Зореліт спалах, яка називається космічний корабель Пострілів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою космічний корабель Пострілів і це пов'язано з Зореліт. Наша нова гра космічний корабель Пострілів є однією з кращих Зореліт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Зореліт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

космічний корабель Пострілів
НАЗАД

Зореліт найпопулярніші ігри

Стріляй судно ГРАТИ ►

Стріляй судно

2
2 з 10 - 4514 голосів
Зіграли
62189
разів

У цій грі у просторі, потрібно знімати серію бомб, запобігання цих даю вам, і коли ви зk ...

Галактика захисту ГРАТИ ►

Галактика захисту

5
5 з 10 - 7082 голосів
Зіграли
59822
разів

Ваш Гелаксі піддається нападу чужорідним загарбниками. Ваш корабель була доручен ...

Тактичної оборони ГРАТИ ►

Тактичної оборони

5
5 з 10 - 2482 голосів
Зіграли
22635
разів

Ваша місія в цій грі оборони полягає в тому, щоб захистити Землю від вторгнення НЛО. І ...