Онлайн Ігри

військові кораблі

Гра Зореліт

військові кораблі

військові кораблі Рейтинг: 8/10

Гра військові кораблі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Знищіть ворогів і ухилятися від куль, лазери, і вибухових речовин, щоб вижити. Ви будете стикатися з хвиля за хвилею ворогів, кожен з яких має унікальний поведінку і різні атаки. Ви будете мати масив зброї у вашому розпорядженні для того, щоб послати ворогів, і кожна зброя має 5 різних рівнів, які можна заробити, використовуючи його, щоб знищити ворожі кораблі. Важливим тактика залишитися в живих, щоб використовувати щит для поглинання ворожих куль. Ви будете мати приблизно 3/4 секунди невразливості проти червоних куль на екрані, які будуть поглинуті у вашому резервуарі енергії, якщо вони вдарити тебе. Після 40 кулі були поглинені ваш EMP буде підготовлений і може бути виписаний в будь-який момент відключити всі маленькі ворогів на екрані і зробити значний збиток босів.

разів грав

Ця гра була зіграна 6435 раз онлайн. рейтинг 3511 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6435 разів
військові кораблі

Панель в нижній частині екрану знаходиться ваш прогрес через рівень. Кожен раз, коли ви натиснете контрольно-пропускний пункт, якщо ви помрете, ви заново з контрольно-пропускного пункту з повним здоров'ям. Кожен персонаж має унікальні властивості корабля, який слід брати до уваги при їх виборі. Новий персонаж може бути вибраний в будь-який момент з меню вибору рівня. У вас є нескінченна кількість життів при відтворенні, і немає ніякого штрафу за помирає крім перезапуску на останній контрольної точки. Є 6 основних рівнів і 5 підрівні. Всі підрівнів призначені, щоб бути більш важким, ніж їх відповідних основних рівнях, але всі несуть нагороду відкриваються зброї. Якщо ви не можете перемогти його в перший раз через, спробуйте повертаючись після ваша зброя були модернізовані далі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою військові кораблі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Зореліт спалах, яка називається військові кораблі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою військові кораблі і це пов'язано з Зореліт. Наша нова гра військові кораблі є однією з кращих Зореліт ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Зореліт, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

військові кораблі
НАЗАД

Зореліт найпопулярніші ігри

Стріляй судно ГРАТИ ►

Стріляй судно

2
2 з 10 - 4514 голосів
Зіграли
62189
разів

У цій грі у просторі, потрібно знімати серію бомб, запобігання цих даю вам, і коли ви зk ...

Галактика захисту ГРАТИ ►

Галактика захисту

5
5 з 10 - 7082 голосів
Зіграли
59822
разів

Ваш Гелаксі піддається нападу чужорідним загарбниками. Ваш корабель була доручен ...

Тактичної оборони ГРАТИ ►

Тактичної оборони

5
5 з 10 - 2482 голосів
Зіграли
22635
разів

Ваша місія в цій грі оборони полягає в тому, щоб захистити Землю від вторгнення НЛО. І ...