Онлайн Ігри

Підкори по черзі

Гра Стратегії

Підкори по черзі

Підкори по черзі Рейтинг: 6/10

Гра Підкори по черзі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Орки, пірати, і дивні сині fishfolk кишать всім островам! Зберіть свої сили, розвивати нові технології, виробити хитрий тактик і натисніть цих загарбників з нашої землі! Використовуйте кнопки з цифрами 1-6, щоб вибрати пристрій типу в бою. Натисніть на зелені стрілки для розгортання підрозділів. Коли ваш бойовий дух бар заповнюється, ви можете натиснути пробіл, щоб відправити повний хвиля одиниць. Хрест протилежні краю пошкодити базовий табір противника. Після її хітів до нуля, ворог не зможе розгорнути подальші сил. Після битви, ви можете витрачати XP ви заробили на модернізацію в академії. Деякі міста відкриє нові типи юнітов, які можна потім перейти в вашу армію використанні казарм вікна. У бібліотеці екрані можна переглянути статистику типів юнітів.

разів грав

Ця гра була зіграна 7803 раз онлайн. рейтинг 2887 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 82 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7803 разів
Підкори по черзі

Стратегія гри (або стратегічна гра) гра (не обов'язково відеоігор), в якому гравці автономних і Нестримне навички прийняття рішень мають велике значення у визначенні результату гри. Майже всі стратегії гри вимагають внутрішнього дерева рішень стиль мислення, як правило, дуже високою ситуаційної обізнаності.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Підкори по черзі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стратегії спалах, яка називається Підкори по черзі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Підкори по черзі і це пов'язано з Стратегії. Наша нова гра Підкори по черзі є однією з кращих Стратегії ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стратегії, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Підкори по черзі
НАЗАД

Стратегії найпопулярніші ігри

Astrum оборони ГРАТИ ►

Astrum оборони

6
6 з 10 - 2614 голосів
Зіграли
36602
разів

Astrum є планети з високим класах родовище урану, основні торгові ресурс. Ви повинні захи ...