Онлайн Ігри

напад із застосуванням стратегічних сил

Гра Стратегії

напад із застосуванням стратегічних сил

напад із застосуванням стратегічних сил Рейтинг: 8/10

Гра напад із застосуванням стратегічних сил

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн ігри є знищення ворогів і зупинити їх від досягнення ваших базу (ваша база з екрану ліворуч). Для кожної одиниці зруйнований, кошти заробляються для вас використовувати, щоб збільшити силу вашої армії. Кожен раз, коли ворожий юніт робить його на свою базу, то ваше здоров'я буде вирахувана, і коли це досягає 0, то гра закінчена, і ви були знищені. Є три вкладки в інтерфейсі: Одиниці, страйки і оновлень, кожне з цих пропозицій різних предметів для вас, щоб активувати і використовувати на ворога. Також ви можете подивитися, скільки коштів у вас є, здоров'я вашої базі закадровим, на якій стадії ви знаходитеся, і карта. Перейдіть на вкладку одиниць в нижній, а потім натисніть на іконку десантному, це почне процес набору і чого загін на війну.

разів грав

Ця гра була зіграна 7126 раз онлайн. рейтинг 3522 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 8.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Рейтинг на основі 10 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7126 разів
напад із застосуванням стратегічних сил

Ви можете побудувати до 9 одиниць відразу і якщо ви хочете, щоб скасувати будівництво блок потім утримуйте управління і клацніть лівою кнопкою миші на значку, це буде зменшувати кількість збірки. Перейдіть на вкладку Оновлення на дні, тут вам надається вибір, який блок або удар, щоб додати в свій арсенал. Натисніть на пункт, який необхідно оновити, і це почне обробку його оновлення. Перейдіть на вкладку ударів в нижній, а потім виберіть страйк, яку потрібно включити.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою напад із застосуванням стратегічних сил для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стратегії спалах, яка називається напад із застосуванням стратегічних сил. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою напад із застосуванням стратегічних сил і це пов'язано з Стратегії. Наша нова гра напад із застосуванням стратегічних сил є однією з кращих Стратегії ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стратегії, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

напад із застосуванням стратегічних сил
НАЗАД

Стратегії найпопулярніші ігри

Astrum оборони ГРАТИ ►

Astrum оборони

6
6 з 10 - 2614 голосів
Зіграли
36754
разів

Astrum є планети з високим класах родовище урану, основні торгові ресурс. Ви повинні захи ...