Онлайн Ігри

Суїцидальні бойових оборони

Гра Стратегії

Суїцидальні бойових оборони

Суїцидальні бойових оборони Рейтинг: 9/10

Гра Суїцидальні бойових оборони

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн грі, щоб захистити вашу повагу від вхідного Чоловіки божевілля. Щоб зробити це, Ви повинні будете розмістити деякі вежі, щоб відбитися від них, як вони переміщуються по ігровому полю. Вони прийдуть з лівого і будуть намагатися ввести право. У вас є, щоб цього не відбувалося, так що розмістити вежі відповідно. У нижньому лівому куті екрану ви будете мати список з вежами, які у вас є. Спочатку, ви тільки будете в змозі дозволити собі найдешевші, але, як ви вбити більше ворогів, ви зможете купити кращу вежі або навіть оновити існуючі, тому що сильні вороги прийдуть, теж. На самому нижньому лівому кутку, натисніть кнопку Пуск всякий раз, коли ви будете готові.

разів грав

Ця гра була зіграна 6690 раз онлайн. рейтинг 3531 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 9.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Рейтинг на основі 4 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6690 разів
Суїцидальні бойових оборони

Мета цієї безкоштовної онлайн гри полягає у створенні зброї для того, щоб захистити вашу повагу від божевілля чоловіків. Не витрачайте всі свої гроші відразу - зберегти деякі з його для більш дороге зброю. Місце зброєю так, що вороги є тільки невеликий шлях, щоб пройти (ви не можете повністю закрити їх). Зробити звивистий шлях, так що вороги повинні піти дуже великі відстані, щоб дістатися до іншої сторони. Розробити хорошу стратегію важче рівнів, які будуть тримати ворогів на відстані. Якщо у вас є велика кількість зброї, модернізації деяких з них. Розтягнути поліпшене зброю, так що вони значною мірою розподілених однаково протягом усього лабіринт вежі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Суїцидальні бойових оборони для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стратегії спалах, яка називається Суїцидальні бойових оборони. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Суїцидальні бойових оборони і це пов'язано з Стратегії. Наша нова гра Суїцидальні бойових оборони є однією з кращих Стратегії ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стратегії, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Суїцидальні бойових оборони
НАЗАД

Стратегії найпопулярніші ігри

Astrum оборони ГРАТИ ►

Astrum оборони

6
6 з 10 - 2614 голосів
Зіграли
36754
разів

Astrum є планети з високим класах родовище урану, основні торгові ресурс. Ви повинні захи ...