Онлайн Ігри

вежа Стратегія

Гра Стратегії

вежа Стратегія

вежа Стратегія Рейтинг: 4/10

Гра вежа Стратегія

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі вам доведеться помститися на стратегічній основі. Часом ви можете атакувати тільки, якщо всі ваші солдати померли, ворог буде приходити, і ви повинні побудувати башту оборони для захисту свого замку. Для створення солдатів, клацніть значок типу солдата ви хотіли б створити. Ви виграєте, якщо один з ворожих замків руйнується. Ви втратите, якщо один з вас замків руйнується. Після того як ви знищити ворога замку, ви переходите на наступний рівень з нової карти. Бережися, чим вище рівень, тим складніше ворогові.

разів грав

Ця гра була зіграна 6545 раз онлайн. рейтинг 3567 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6545 разів
вежа Стратегія

Після історії у чорній коні замку, помер Stardox повернувся і готовий помститися проти довенно Королівства і білого орла царства. мертвих Stardox привіз мертві чорні війська, і вони є більш потужними і сильніше. Але Fayla не здамся. З Джоном і ангела Ольги, Fayla готовий зупинити мертву Stardox і усунути його назавжди. Буде світ, нарешті, прийти і тривати вічно? Існує 1 з 10 шансів у вас буде приділятися білий солдата, так що чим більше солдатів ви створюєте, тим вище шанс, що ви буде отримати білий солдата. Є 18 карт в цій грі. Заощадити своє золото з ​​нижніх рівнів, так що ви можете використовувати його в більш високих рівнях.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вежа Стратегія для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стратегії спалах, яка називається вежа Стратегія. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вежа Стратегія і це пов'язано з Стратегії. Наша нова гра вежа Стратегія є однією з кращих Стратегії ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стратегії, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вежа Стратегія
НАЗАД

Стратегії найпопулярніші ігри

Astrum оборони ГРАТИ ►

Astrum оборони

6
6 з 10 - 2614 голосів
Зіграли
36754
разів

Astrum є планети з високим класах родовище урану, основні торгові ресурс. Ви повинні захи ...