Онлайн Ігри

зомбі хвилі

Гра Стратегії

зомбі хвилі

зомбі хвилі Рейтинг: 0/10

Гра зомбі хвилі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, зомбі йдуть ... і є багато з них! Чи зможете ви вижити? Не хвилюйтеся, у вас є тонна страшних видів зброї і башточками, які допоможуть вам боротися з нежиті ордою! Перед кожної хвилі зомбі атаки, ви будете мати якийсь час, щоб встановити свою обороноздатність. Бочки, башточками і барикади мають важливе значення для виживання. Після того, як вони атакують, використовувати свою зброю, щоб забою деяких зомбі!

разів грав

Ця гра була зіграна 6809 раз онлайн. рейтинг 3578 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 0.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
0

Рейтинг на основі 44 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6809 разів
зомбі хвилі

Вежі й барикади є абсолютно необхідними для виживання, так що навчитися використовувати їх добре. Є безліч різних зомбі, дізнатися свою слабкість і здібностей. Ви можете встановити свої власні клавіші управління за допомогою опції на екрані вибору рівня. Спробуйте зберегти цей множник якомога вище, як для вищих результатів і для кращого зброї! Чим швидше зомбі помирає, тим вище ваш мультиплікатор в правому верхньому куті екрану ..., який дає вам доступ до підвищений і краще зброю! Мультиплікатор також ключ до більш високих результатів, так як він примножує очок ви отримаєте за кожен зомбі ви вбиваєте. Мультиплікатор йде до 999!

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою зомбі хвилі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стратегії спалах, яка називається зомбі хвилі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою зомбі хвилі і це пов'язано з Стратегії. Наша нова гра зомбі хвилі є однією з кращих Стратегії ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стратегії, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

зомбі хвилі
НАЗАД

Стратегії найпопулярніші ігри

Astrum оборони ГРАТИ ►

Astrum оборони

6
6 з 10 - 2614 голосів
Зіграли
36754
разів

Astrum є планети з високим класах родовище урану, основні торгові ресурс. Ви повинні захи ...