Онлайн Ігри

Судоку

Гра Судоку

Судоку

Судоку Рейтинг: 5/10

Гра Судоку

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ми пропонуємо вам доведеться вирішити класичну судоку, з новими столами з дев'яти чисел у кожній. Якщо вам подобається психічні проблеми у вас є, щоб грати в судоку. По-перше, ви повинні вибрати рівень складності, натиснувши одну з 150 номерів за допомогою миші. Для завершення судоку, ви повинні натиснути коробку і вибрати номер, то думаю, що знаходиться в коробці, за допомогою миші. Мета цієї логічної гри, щоб заповнити 9 × 9 осередків сітки (81 клітини), розділених на 3 × 3 сітки з номерами від 1 до 9, засновані на деяких чисел і розташованих в деяких з клітин. Цифри не можуть бути повторені в рядки, стовпці та сіток.

разів грав

Ця гра була зіграна 18027 раз онлайн. рейтинг 1148 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1452 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 18027 разів
Судоку

Судоку гри математична логіка. Вони кількість головоломок. Ідеальний діяльності для людей, які люблять цифри і математика. Є нові фотографії разом і всередині кожного є дев'ять інших машин. Ви повинні поставити в кожній з коробок, які знаходяться в ряді. Ви повинні піти від одного до дев'яти. Числа не можуть бути повторені в тому ж рядку в тому ж напрямку або в тому ж сітки. Це складна і захоплююча гра. Вона може бути вирішена з часом і терпінням. Дуже смішно і розважальних мільйони прихильників по всьому світу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Судоку для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Судоку спалах, яка називається Судоку. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Судоку і це пов'язано з Судоку. Наша нова гра Судоку є однією з кращих Судоку ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Судоку, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Судоку
НАЗАД

Судоку найпопулярніші ігри

Suduko по діагоналі ГРАТИ ►

Suduko по діагоналі

4
4 з 10 - 7470 голосів
Зіграли
78444
разів

Заповніть квадратів з 1 - 9 за наступними правилами: 1. Числа в кожному рядку або стовпці &# ...

Рівні судоку ГРАТИ ►

Рівні судоку

6
6 з 10 - 6960 голосів
Зіграли
34984
разів

В судоку з працею рівнях, починаючи від дуже легко навчитися грати в гру з розумом, з б ...

Аша судоку ГРАТИ ►

Аша судоку

4
4 з 10 - 1962 голосів
Зіграли
18432
разів

Заповніть головоломки, щоб кожен ряд, колонка і 3x3 поле містить число від 1 до 9. Це дуже пр ...