Онлайн Ігри

Судоку Пакетна

Гра Судоку

Судоку Пакетна

Судоку Пакетна Рейтинг: 3/10

Гра Судоку Пакетна

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Грати для завершення судоку. Для завершення судоку, номери повинні натиснути і перетягнути їх на місце, ви думаєте, це число в сітці. Мета цієї логічної гри полягає в заповненні дев'ять на дев'ять осередків сітки (вісімдесят одна коробок). У свою чергу розділений на три на три сіток. Ви повинні завершити його з числами 8:59 на основі деяких номерів і розташовані в деяких клітинах. Числа не можуть бути повторені у рядках, стовпцях і сіток, тільки один раз. Інтелект і логіка гри, яка має мільйони послідовників у всьому світі. Вирішити проблему якомога швидше.

разів грав

Ця гра була зіграна 13867 раз онлайн. рейтинг 1491 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 1010 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13867 разів
Судоку Пакетна

Логіка і цифри гра, в якій ви повинні використовувати цифри від 1 до 9, щоб заповнити всю сітку. Заповнити в режимі онлайн судоку і перемог. Повинні використовувати всі числа в кожній з дев'яти сегментів дисплея. Ви не можете повторити номера, ні в тому ж рядку, горизонтально або вертикально. Використовуйте праву колонку, щоб отримати кожне число і перетягнути його на місце, де ви думаєте, вона займає в грі. Ви повинні заповнити весь екран, щоб виграти гру. Ви можете виміряти час, необхідний для кожного пункту і спробувати зробити це швидше, в наступний раз.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Судоку Пакетна для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Судоку спалах, яка називається Судоку Пакетна. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Судоку Пакетна і це пов'язано з Судоку. Наша нова гра Судоку Пакетна є однією з кращих Судоку ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Судоку, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Судоку Пакетна
НАЗАД

Судоку найпопулярніші ігри

Suduko по діагоналі ГРАТИ ►

Suduko по діагоналі

4
4 з 10 - 7404 голосів
Зіграли
77761
разів

Заповніть квадратів з 1 - 9 за наступними правилами: 1. Числа в кожному рядку або стовпці &# ...

Рівні судоку ГРАТИ ►

Рівні судоку

6
6 з 10 - 6960 голосів
Зіграли
34721
разів

В судоку з працею рівнях, починаючи від дуже легко навчитися грати в гру з розумом, з б ...

Аша судоку ГРАТИ ►

Аша судоку

4
4 з 10 - 1962 голосів
Зіграли
18171
разів

Заповніть головоломки, щоб кожен ряд, колонка і 3x3 поле містить число від 1 до 9. Це дуже пр ...