Онлайн Ігри

Створіть новий супергерой

Гра Супермен

Створіть новий супергерой

Створіть новий супергерой Рейтинг: 5/10

Гра Створіть новий супергерой

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні створити свій власний супергерой, таких як комікси або фільмів. Для створення власного героя, ви повинні для вибору кожного елемента, почніть з очей, рота, маска, шкіра, руки, руки, тіло, спина, ноги, ноги і кров. Ви повинні створити свій власний герой з костюмами Бетмен, Супермен, Людина-павук і інші, більш відомих супергероїв. Ви можете використовувати клавіші зі стрілками для переміщення супергероя і значки, що вказують наступний і попередній за допомогою миші.

разів грав

Ця гра була зіграна 38694 раз онлайн. рейтинг 498 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1480 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 38694 разів
Створіть новий супергерой

Чи подобається вам супергероїв? Тепер ви можете створити свою власну в цій грі Супермена, тому що ви можете створити нову версію Людини із Сталі. Ви можете визначити кожен елемент людини, від фізичних рис, які облачення. Немає необхідності створювати Супермен, ви не можете зробити потрібний символ або створити нового героя з усіма елементами. Це повинна бути творчою. Думаю, що ви мали б повноваження. Що все може зробити людей не може подобатися літати, метати блискавки, є сили, рухатися під водою, літати в просторі, володіють імунітетом до зброї, невидиме, і т.д.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Створіть новий супергерой для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Супермен спалах, яка називається Створіть новий супергерой. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Створіть новий супергерой і це пов'язано з Супермен. Наша нова гра Створіть новий супергерой є однією з кращих Супермен ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Супермен, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Створіть новий супергерой
НАЗАД

Супермен найпопулярніші ігри

Супермен літає ГРАТИ ►

Супермен літає

5
5 з 10 - 4490 голосів
Зіграли
68707
разів

У цій грі ви Супермена і ви летите. Ваші вороги розбитого скла. Для цього, натиснути і ...

Лобзики супергероїв ГРАТИ ►

Лобзики супергероїв

5
5 з 10 - 7730 голосів
Зіграли
60268
разів

У цій грі ви повинні зробити головоломки деяких супергероїв. Для цього, ви клацніть & ...