Онлайн Ігри

Стрибаюча кульки

Гра Теніс

Стрибаюча кульки

Стрибаюча кульки Рейтинг: 6/10

Гра Стрибаюча кульки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Крута гра в теніс. Перемістіть рекет праворуч і ліворуч за допомогою миші, так що кулі буде відображатися на ньому і зламати цеглини у верхній частині екрана. Ви повинні бути швидкими! Управляє тенісну ракетку і м'яч змусити його знищити всі блоки з екрану. Перемістіть рекет з вашою мишею зліва направо і запускає кульку банок. Зробіть м'яч потрапив в кольорові блоки у верхній частині екрана, щоб зникнути. Метою гри є знищення всіх блоків зверху. Принеси м'яч вперед і назад і протестувати елемент управління, щоб не залишити нічого на екрані. Версія класичної гри взяти кулі по всьому екрану. Перевірте ваші навички з тенісною ракеткою і точно контролюється.

разів грав

Ця гра була зіграна 36958 раз онлайн. рейтинг 488 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2328 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 36958 разів
Стрибаюча кульки

Грою в теніс і ракетки обігу. Тенісні ракетки хід вправо і вліво за допомогою миші, щоб відбити м'яч і розбити цеглини у верхній частині екрана. Ви повинні бути швидкими! Мета полягає в тому, щоб повністю очистити верхній частині екрану. Ви знаходитесь в тенісному корті, і ви повинні відігравати нову версію цього виду спорту. Спорт, яким можна грати індивідуально або в парах. Поле трави або піску, який має великих зірок у світі, і мільйони послідовників. У цій грі ви повинні зробити відскік м'яча в часі, щоб знищити кольорового цегли.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Стрибаюча кульки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Теніс спалах, яка називається Стрибаюча кульки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Стрибаюча кульки і це пов'язано з Теніс. Наша нова гра Стрибаюча кульки є однією з кращих Теніс ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Теніс, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Стрибаюча кульки
НАЗАД

Теніс найпопулярніші ігри

Тенісні ракетки ГРАТИ ►

Тенісні ракетки

6
6 з 10 - 7280 голосів
Зіграли
61340
разів

Теніс конкуренції. За допомогою миші на ваш комп'ютер може справитися з тенісні рак ...

Конкурс на траві ГРАТИ ►

Конкурс на траві

6
6 з 10 - 1478 голосів
Зіграли
23158
разів

Конкурс теніс проти комп'ютера. Грати в полі трава, і можуть приділяти більше швидкі&# ...

Конкурс Теніс ГРАТИ ►

Конкурс Теніс

4
4 з 10 - 352 голосів
Зіграли
12740
разів

Грати до трьох захоплюючої гри в теніс проти кращих гравців в світі. Ви можете отрим&# ...