Онлайн Ігри

Покер Тетріс

Гра Тетріс

Покер Тетріс

Покер Тетріс Рейтинг: 6/10

Гра Покер Тетріс

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця версія правил покеру Тетріс, використовуваних для формування групи з п'яти блоків. Ви повинні спробувати зробити краще з п'яти карт покер вертикально або горизонтально. Використовуйте клавіші F і J або бічні стрілки для переміщення блоків по горизонталі. Натисніть Д і К клавіш або вертикальні стрілки, щоб повернути шматки. Якщо натиснути клавішу пробілу, ви зможете вниз шматки швидко. Завдяки цій грі, звичайно, ви збираєтеся навчитися грати в покер, як істинний професіонал! Насолоджуйтесь грою в тетріс, в якому ви повинні використовувати правила покеру карткова гра.

разів грав

Ця гра була зіграна 14032 раз онлайн. рейтинг 1435 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 590 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 14032 разів
Покер Тетріс

Класична гра тетріс російського походження і він був запущений в 1984 році З тих пір це аркадна гра, які були грають мільйони людей у всьому світі. Сьогодні як і раніше грає відремонтовані версії цієї відеогрі, однак зберігають свій первісний сутність. В цьому випадку, ми змішали цю блоків гра з правилами карткової гри в покер. Якщо вам набридли чи ви хочете дізнатися, як грати в цю карткову гру, тепер ви можете практикувати по-іншому.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Покер Тетріс для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тетріс спалах, яка називається Покер Тетріс. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Покер Тетріс і це пов'язано з Тетріс. Наша нова гра Покер Тетріс є однією з кращих Тетріс ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тетріс, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Покер Тетріс
НАЗАД

Тетріс найпопулярніші ігри

Коштовності тетрис ГРАТИ ►

Коштовності тетрис

4
4 з 10 - 5642 голосів
Зіграли
95299
разів

тетрис з твіст! Матч алмазів у блоки таким чином, щоб створювати групи з 3 або більше оk ...

Tetriz ГРАТИ ►

Tetriz

6
6 з 10 - 7682 голосів
Зіграли
77290
разів

Класичний Тетріс гри в більш простий версії. Мета гри полягає в маніпулюванні форм ...

Startris ГРАТИ ►

Startris

4
4 з 10 - 2258 голосів
Зіграли
37145
разів

Startris є унікальною варіації з самих класика все головоломки ігри. Мета полягає в тому, що ...