Онлайн Ігри

Соник Тетріс

Гра Тетріс

Соник Тетріс

Соник Тетріс Рейтинг: 5/10

Гра Соник Тетріс

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Версія класичної гри Тетріс, але гра сценарій сцени з відео ігри Sonic Sega. Блоки у верхній частині. Існують блоки різних розмірів і форм. За допомогою клавіш навігації у вас є, щоб повернути блоки і зробити їх придатними один з одним на дні без пробілів. Ви повинні бути компактними, то ці лінії зникають. У вас є, щоб спробувати зберегти екран порожній, як можливо довше. Слідкуйте за космічні кораблі з'являються і запуску ракет проти ваших рядах, якщо він досягає ракета знищить один з блоків і зробити дірку у вашому ряду.

разів грав

Ця гра була зіграна 12333 раз онлайн. рейтинг 1695 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 588 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12333 разів
Соник Тетріс

Тетріс є класична аркада, в якій блоки різного кольору або різного розміру падають з верхньої. Ви повинні переміщати блоки, щоб вони проходили один з одним і немає ніяких зазорів між вкладками. Після завершення лінії, вона зникає, і смажену картоплю падають. Щоб перемогти у цій грі ви повинні тримати екран порожній, як максимально можливий час. З'являються корабель випустив ракету, які руйнують ваші блоки, ви повинні бути обережні з цим. Це дуже захоплюючим і веселим, що ви можете годинами грати.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Соник Тетріс для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тетріс спалах, яка називається Соник Тетріс. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Соник Тетріс і це пов'язано з Тетріс. Наша нова гра Соник Тетріс є однією з кращих Тетріс ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тетріс, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Соник Тетріс
НАЗАД

Тетріс найпопулярніші ігри

Коштовності тетрис ГРАТИ ►

Коштовності тетрис

4
4 з 10 - 5642 голосів
Зіграли
95297
разів

тетрис з твіст! Матч алмазів у блоки таким чином, щоб створювати групи з 3 або більше оk ...

Tetriz ГРАТИ ►

Tetriz

6
6 з 10 - 7682 голосів
Зіграли
77289
разів

Класичний Тетріс гри в більш простий версії. Мета гри полягає в маніпулюванні форм ...

Startris ГРАТИ ►

Startris

4
4 з 10 - 2258 голосів
Зіграли
37144
разів

Startris є унікальною варіації з самих класика все головоломки ігри. Мета полягає в тому, що ...