Онлайн Ігри

Тетріс з Великобританії регіонах

Гра Тетріс

Тетріс з Великобританії регіонах

Тетріс з Великобританії регіонах Рейтинг: 5/10

Гра Тетріс з Великобританії регіонах

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Тетріс Англії регіонах являє собою суміш класичного тетрису аркадна гра і різні географічні підрозділи Великобританії. Ви можете переміщати регіони зліва направо за допомогою клавіш зі стрілками. Ви можете вибрати один з трьох рівнів складності, відповідно, як багато графств цій країні, ви знаєте. Кожен з регіонів з'являється різні кольорові бути дуже просто і швидко, щоб диференціювати. Якщо ви подивіться уважно, ви можете побачити, що деякі райони підходять, як ніби це були загадкою. Удачи навчання географії карті Британії! Скільки часу вам знадобилося, щоб завершити карту?

разів грав

Ця гра була зіграна 8183 раз онлайн. рейтинг 2936 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 64 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8183 разів
Тетріс з Великобританії регіонах

Ця версія тетрису допомагає нам вивчати географію в той час було веселий час. Частини цій грі є регіони Великобританії, і мета полягає в розміщенні кожного на своєму місці. Якщо ви не праві, частина буде відскік, а не будуть розміщені. Якщо ви не той же шматок кілька разів, на дисплеї з'явиться стрілка, щоб вказати, де ви повинні розмістити регіон. Вгорі праворуч показує таймер, який буде зупинити, коли ви закінчите завершення карту. Мета полягає в тому, щоб завершити її в найкоротші терміни.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Тетріс з Великобританії регіонах для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тетріс спалах, яка називається Тетріс з Великобританії регіонах. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Тетріс з Великобританії регіонах і це пов'язано з Тетріс. Наша нова гра Тетріс з Великобританії регіонах є однією з кращих Тетріс ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тетріс, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Тетріс з Великобританії регіонах
НАЗАД

Тетріс найпопулярніші ігри

Коштовності тетрис ГРАТИ ►

Коштовності тетрис

4
4 з 10 - 5642 голосів
Зіграли
95644
разів

тетрис з твіст! Матч алмазів у блоки таким чином, щоб створювати групи з 3 або більше оk ...

Tetriz ГРАТИ ►

Tetriz

6
6 з 10 - 7682 голосів
Зіграли
77645
разів

Класичний Тетріс гри в більш простий версії. Мета гри полягає в маніпулюванні форм ...

Startris ГРАТИ ►

Startris

4
4 з 10 - 2258 голосів
Зіграли
37478
разів

Startris є унікальною варіації з самих класика все головоломки ігри. Мета полягає в тому, що ...