Онлайн Ігри

Tetriz

Гра Тетріс

Tetriz

Tetriz Рейтинг: 6/10

Гра tetriz

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Класичний Тетріс гри в більш простий версії. Мета гри полягає в маніпулюванні форми, переміщення фішок і перетворення за допомогою клавіш. Завдання гри полягає в тому, щоб сформувати горизонтальну лінію без пропусків. Коли горизонтальна лінія завершена, що лінія зникає і всі частини, які вище вниз положення, звільняючи ігровий простір і, таким чином полегшуючи розміщувати нові частини. Створюються умови неухильно прискорюється чим довше ви граєте. Гра закінчується, коли шматочки складаються з ігровим майданчиком у верхній частині екрана.

разів грав

Ця гра була зіграна 78155 раз онлайн. рейтинг 174 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 7682 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 78155 разів
Tetriz

Класичний тетріс, в якій ви повинні виконати всі можливі лінії фішок. Частини з'являються неправильні геометричні форми у верхній частині екрана. Ви повинні покласти їх у позиції, яку ви найбільш зацікавлені поєднуються один з одним. Зробити рядків з шматочками в дні для них, щоб зникнути і звільнити Вас простору на екрані гри. Завдання гри полягає в тому, що весь екран штук. Якщо шматки досягти вершини програли. Це дуже захоплююча і весела гра, яка займає десятиліття залучення людей. Це проста гра, яку ви можете грати в будь-якому місці.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Tetriz для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Тетріс спалах, яка називається Tetriz. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Tetriz і це пов'язано з Тетріс. Наша нова гра Tetriz є однією з кращих Тетріс ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Тетріс, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Tetriz
НАЗАД

Тетріс найпопулярніші ігри

Коштовності тетрис ГРАТИ ►

Коштовності тетрис

4
4 з 10 - 5642 голосів
Зіграли
96157
разів

тетрис з твіст! Матч алмазів у блоки таким чином, щоб створювати групи з 3 або більше оk ...

Startris ГРАТИ ►

Startris

4
4 з 10 - 2258 голосів
Зіграли
37957
разів

Startris є унікальною варіації з самих класика все головоломки ігри. Мета полягає в тому, що ...

Колір Тетріс ГРАТИ ►

Колір Тетріс

5
5 з 10 - 3610 голосів
Зіграли
26929
разів

Ремейк класичного тетрису Ігри проводяться на тікають Tv Ви повинні використовува ...