Онлайн Ігри

Пазли зі сценами з Сімпсон

Гра Сімпсони

Пазли зі сценами з Сімпсон

Пазли зі сценами з Сімпсон Рейтинг: 6/10

Гра Пазли зі сценами з Сімпсон

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь грою ці головоломку з 6 різними сценами з фільмів або інших зображень, адаптованих до характеру Сімпсонів. Щоб головоломку, перетягнути штук у потрібному місці. Сім'я Сімпсонів сімейство вигаданих персонажів в мультсеріалі Сімпсони. Кожна сцена ділиться на зображення, які ви повинні повернути на місце, перемістіть мишу кожне зображення в місці ви вважаєте правильним. Мета полягає в тому, щоб побачити повну вихідне зображення, як це було спочатку.

разів грав

Ця гра була зіграна 19525 раз онлайн. рейтинг 1094 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1024 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19525 разів
Пазли зі сценами з Сімпсон

Ігри, де ви повинні зробити ряд головоломок із зображеннями персонажів з Сімпсонів. Зображення в імітують фільмів, серіалів або смішні сцени персонажів. Кожне з цих зображень діляться на частини, ви повинні поставити кожен з цих частин в потрібному місці. Знайти становище кожного в повному зображення, щоб подивитися всю сцену, як це було спочатку. Веселі картинки з деякими з найбільш улюблених і відомих персонажів в історії телебачення.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пазли зі сценами з Сімпсон для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Пазли зі сценами з Сімпсон. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пазли зі сценами з Сімпсон і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Пазли зі сценами з Сімпсон є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пазли зі сценами з Сімпсон
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19832 голосів
Зіграли
187906
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...