Онлайн Ігри

Головоломки, розслабитися Сімпсонів

Гра Сімпсони

Головоломки, розслабитися Сімпсонів

Головоломки, розслабитися Сімпсонів Рейтинг: 5/10

Гра Головоломки, розслабитися Сімпсонів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це розсувні головоломки з Сімпсонів на озері. У нас є заміський сцену сім'ї Сімпсонів. У спокійному стані вони всі йдуть разом з озером. Сім'я фото розбивається на частини, і ми повинні помістити частини, які з'являються один за іншим. Коли ми покласти одну частину, ми повинні натиснути на червону кнопку і нова частина зображення з'явиться. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб побачити картину, як це було спочатку. Має повну фон сцени, щоб допомогти вам помістити частини, кожен на своєму місці. Натисніть червону кнопку кожен раз, коли ви поклали шматок, щоб перейти до наступного.

разів грав

Ця гра була зіграна 47566 раз онлайн. рейтинг 351 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 3292 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 47566 разів
Головоломки, розслабитися Сімпсонів

Головоломка з усіх персонажів в сім'ї Сімпсон. У нас є батько, який у воді плавають у зверненні. Мати грає у воді з маленькою донькою пірнати, носячи дихальну трубку під водою. Дівчина грає на краю води і отримує крем для захисту від сонця. Син, найвідоміший персонаж в серії стрибає у воду над всім. Типовий сімейна сцена, але в даному випадку це головоломка з найвідоміших персонажів у серії мультфільмів. Сама божевільна і весело на вашій родині свято хоче, щоб ви завершити головоломки з фото вашого свята.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломки, розслабитися Сімпсонів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Головоломки, розслабитися Сімпсонів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломки, розслабитися Сімпсонів і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Головоломки, розслабитися Сімпсонів є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломки, розслабитися Сімпсонів
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19832 голосів
Зіграли
187912
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...