Онлайн Ігри

головоломки Барта Сімпсона підводних

Гра Сімпсони

головоломки Барта Сімпсона підводних

головоломки Барта Сімпсона підводних Рейтинг: 4/10

Гра головоломки Барта Сімпсона підводних

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь внесення цю загадку Барта Сімпсона. Для повноти картини з головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням, за допомогою миші. Барт Сімпсон є головний герой мультсеріалу Сімпсонів і старший син в сім'ї же ім'ям, що живе в американському місті Спрінгфілд. Це зображення схоже на обкладинку альбому Nirvana і Барт Сімпсони Крім зображення було широко наслідували у багатьох випадках.

разів грав

Ця гра була зіграна 55101 раз онлайн. рейтинг 279 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 9170 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 55101 разів
головоломки Барта Сімпсона підводних

Написати образ головоломки дуже цікаво і весело. Ці розваги також служить для активації мозку і стимулює інтелект інтелект. Ви повинні використовувати мишу, щоб брати участь і музику для повного образу. Це образ Барта Сімпсона, головний герой мультсеріалу Сімпсонів Сполучених Штатів. Зображення відтворює кришку Nirvana альбом, який був дуже відомий, цей образ був скопійований багатьма знаменитостями і художниками і Сімпсонів зробили з цим співробітники наслідування. Удачи роблять цю головоломку.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою головоломки Барта Сімпсона підводних для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається головоломки Барта Сімпсона підводних. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою головоломки Барта Сімпсона підводних і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра головоломки Барта Сімпсона підводних є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

головоломки Барта Сімпсона підводних
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19830 голосів
Зіграли
186675
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...