Онлайн Ігри

Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані

Гра Сімпсони

Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані

Головоломка з сім\'ї Сімпсон на дивані Рейтинг: 5/10

Гра Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Всі члени сім'ї Сімпсон: Гомер, Барт, Меггі, Ліза і Мардж, сидячи на дивані в своїй вітальні в мультсеріалу. Насолоджуйтесь робить цю забавну головоломку всіх членів сім'ї Сімпсонів в домашніх умовах. Щоб завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням їх разом знову для формування зображення. Сім'я Сімпсонів сімейство вигаданих персонажів з мультсеріалу Сімпсони. Один із серії найвідоміших мультфільмів всіх часів.

разів грав

Ця гра була зіграна 37238 раз онлайн. рейтинг 491 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 3602 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 37238 разів
Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані

Активність для всієї родини, де ви повинні завершити загадку. У сцені з мультсеріалу. У головоломки вигаданих персонажів всі члени сім'ї, сидячи на дивані в своїй вітальні з'являються. Всі члени сім'ї змінилися органи. Глава кожного з персонажів знаходиться в тілі іншої. Зміна керівників між ними. Дитина має тіло батька. Дочка має тіло матері. Вони зробили торгівлю.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Головоломка з сім'ї Сімпсон на дивані є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з сім\'ї Сімпсон на дивані
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19832 голосів
Зіграли
187906
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...