Онлайн Ігри

Все в будинку Сімпсонів

Гра Сімпсони

Все в будинку Сімпсонів

Все в будинку Сімпсонів Рейтинг: 6/10

Гра Все в будинку Сімпсонів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Всі персонажі в серії мультфільмів Сімпсони зібралися в її вітальні, всі сиділи навколо дивана, щоб дивитися епізод. У цій грі, ви повинні зробити це головоломка будинок сцену в сім'ї Сімпсон. Гра є те, що ви повинні завершити головоломки, перетягнувши шматки за допомогою миші, щоб поміститися в потрібному місці. На зображенні ми бачимо всі символи, які з'являються в серії мультфільмів, членів сім'ї, сусідів, колег по роботі, вчителів і т.д.

разів грав

Ця гра була зіграна 19768 раз онлайн. рейтинг 999 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2220 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 19768 разів
Все в будинку Сімпсонів

Діяльності, в якій у вас є для завершення головоломки, покласти шматочки повернутися, щоб побачити всю картину. Створення головоломки є діяльність, яка дозволяє розвитку інтелекту. Зображення, яке ви повинні змінити композицію є збір всіх персонажів, які з'являються в серії мультфільмів Сімпсони. Ми бачимо, колегами батька, вчителів дітей, для жителів вашого міста, бармена, п'яних друзів, власник магазину, акторів, які з'являються на телебаченні і навіть в поліцію. Чи всі члени сім'ї, як діда чи сестер.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Все в будинку Сімпсонів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Все в будинку Сімпсонів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Все в будинку Сімпсонів і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Все в будинку Сімпсонів є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Все в будинку Сімпсонів
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19830 голосів
Зіграли
187026
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...