Онлайн Ігри

Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку

Гра Сімпсони

Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку

Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку Рейтинг: 5/10

Гра Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтеся гарною час, роблячи цю загадку персонажів Сімпсонів в серії мультфільмів аніме і манга класичних лицарів Зодіаку (Saint Seiya). Щоб зробити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням один з одним, за допомогою миші. Сімпсони мультсеріал, що комедія сатирична пародія на робітничого класу американського. Тут ми бачимо, як найбільш важливих фігур в японських аніме і манги лицарів Зодіаку (Saint Seiya) серії.

разів грав

Ця гра була зіграна 37878 раз онлайн. рейтинг 457 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2712 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 37878 разів
Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку

Зробіть гра-головоломка з персонажами з американського мультсеріалу Сімпсони. Символи в серії з'явився одягнений як персонажів з аніме і лицарів манга серії зодіаку, яка також називається Saint Seiya. Історія зосереджується на історії групи молодих воїнів під назвою "святих", основний персонаж Seiya, яка звідси і назва серії. Ваше завдання захистити людство від сил зла, які хочуть домінувати Землю. Кожен святий використовується свою енергію, пов'язану з Всесвіту. Кадри натхненні кожного з 88 сузір'їв на небі, отже, зв'язку з гороскопу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломки Сімпсони: Лицарі Зодіаку
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19830 голосів
Зіграли
187026
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...