Онлайн Ігри

Головоломка з Сімпсонів на Алясці

Гра Сімпсони

Головоломка з Сімпсонів на Алясці

Головоломка з Сімпсонів на Алясці Рейтинг: 5/10

Гра Головоломка з Сімпсонів на Алясці

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Грати завершення головоломки сцени з фільму, який розповідає про пригоди сім'ї Сімпсонів, коли вони переїхали жити на Алясці. Ви повинні відновити частину зображення по частинах, щоб побачити цю забавну сцену всіх членів сім'ї Сімпсонів в машині, коли підходить до Алясці вперше. Щоб зробити зображення, ви повинні натиснути і перетягніть штук за допомогою миші, щоб відповідати. Коли частина підходити до цього місця будуть розміщені автоматично.

разів грав

Ця гра була зіграна 50492 раз онлайн. рейтинг 313 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 5742 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 50492 разів
Головоломка з Сімпсонів на Алясці

Весело діяльність, яка включає в себе прийняття загадку. Зображення ділиться на багато частин, і ви повинні возз'єднатися всі сторони, щоб побачити повне зображення. Креслення батько, мати, син і дві дочки в автомобілі. Сімпсони залишити своє місто і піти на Аляску, щоб жити в пригодницькому фільмі, який розповідає з персонажів. Коли вони досягають штату Аляска деякі красиві пейзажі природи. Особи радості у них є в картині, тому що їм сподобалося, що вони бачили.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Сімпсонів на Алясці для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Головоломка з Сімпсонів на Алясці. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Сімпсонів на Алясці і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Головоломка з Сімпсонів на Алясці є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з Сімпсонів на Алясці
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19830 голосів
Зіграли
186676
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...