Онлайн Ігри

головоломка з Сімпсонів на Різдво

Гра Сімпсони

головоломка з Сімпсонів на Різдво

головоломка з Сімпсонів на Різдво Рейтинг: 3/10

Гра головоломка з Сімпсонів на Різдво

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Замовити, щоб переглянути цю фотографію Сімпсонів в Різдво санях, ви повинні завершити головоломки, помістивши всі свої частини. Хороший спосіб почати головоломки ставить всі частини по краях. Тоді ви повинні піти установці решта шматки в потрібному місці. Коли головоломка буде завершена, ви побачите Гомер спить на санях, в костюмі Санта-Клауса. Він супроводжується Барт, Ліза, Меггі та Milhouse, вони носять ельфів костюми. Вони відповідають розміщення подарунки на санях. Домашні сімейні ті, відповідальні за потягнувши сани, але, можливо, вони не здатні.

разів грав

Ця гра була зіграна 27219 раз онлайн. рейтинг 705 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 2546 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 27219 разів
головоломка з Сімпсонів на Різдво

Це зображення є частиною однієї з спеціальних різдвяних епізодів Сімпсонів. Цей мультфільм серії є найдовшою в історії телебачення, так як він має більш ніж 25 сезонів і з 1989 року був в мовленні. Мардж не з'являється в цій головоломки, вона є одним з головних героїв цієї популярної серії американського анімації. Якщо вам подобається спостерігати по телевізору про свої пригоди, безумовно, також хотів, щоб ви грати в свої ігри.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою головоломка з Сімпсонів на Різдво для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається головоломка з Сімпсонів на Різдво. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою головоломка з Сімпсонів на Різдво і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра головоломка з Сімпсонів на Різдво є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

головоломка з Сімпсонів на Різдво
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19832 голосів
Зіграли
187912
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...