Онлайн Ігри

Сімпсон в різдвяному пригоді

Гра Сімпсони

Сімпсон в різдвяному пригоді

Сімпсон в різдвяному пригоді Рейтинг: 5/10

Гра Сімпсон в різдвяному пригоді

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні зробити пазл з персонажів Сімпсонів на Різдво. Для повноти картини, у вас є, щоб перетягнути одиниць з урахуванням, за допомогою миші. Шматки будуть об'єднані автоматично. Забавна картина всієї родини Сімпсон з саней Санта-Клауса. Наближається Різдво, і сім'я матиме спеціальний пригода, як завжди. Члени сім'ї беруть ролі помічників Санта- Клауса і принесе подарунки дітям на санях.

разів грав

Ця гра була зіграна 23249 раз онлайн. рейтинг 870 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1946 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 23249 разів
Сімпсон в різдвяному пригоді

Головоломка з мультсеріалу з усіма персонажів з Сімпсонів. Пригоди, які роблять в якості помічників Санта- Клауса, щоб принести подарунки дітям на санях. Вони стягують подарунки в сани Санта- і всі одягнені. Члени сім'ї зробити і ельфи одягнені в характерних кольорах. Вони вказали вуха закриті, як ельфи завжди є. Завантажили мішки, що містять пакети подарунків, які даються всім дітям у світі. Навіть домашні тварини мають свою роль в цій сцені. У цій грі, ви повинні зробити лобзиком з персонажів Сімпсонів на Різдво.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Сімпсон в різдвяному пригоді для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Сімпсон в різдвяному пригоді. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Сімпсон в різдвяному пригоді і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Сімпсон в різдвяному пригоді є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Сімпсон в різдвяному пригоді
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19832 голосів
Зіграли
187969
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...