Онлайн Ігри

Головоломка з сім'ї Сімпсонів

Гра Сімпсони

Головоломка з сім'ї Сімпсонів

Головоломка з сім\'ї Сімпсонів Рейтинг: 4/10

Гра Головоломка з сім'ї Сімпсонів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Всі члени сім'ї Сімпсонів, сидячи на своєму дивані, але з їх керівниками змінилося між ними в головоломку, щоб вирішити. Насолоджуйтесь робить це весело головоломки мультсеріал Сімпсони. Щоб завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути шматок, де частина. Пошук по сайту кожного з частин зображення, щоб повернутися, щоб побачити всю картину. Є кнопка, яка дозволяє побачити зменшену версію повного зображення для надання допомоги в процесі завершення головоломки сцену з цієї серії.

разів грав

Ця гра була зіграна 56100 раз онлайн. рейтинг 282 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 5190 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 56100 разів
Головоломка з сім'ї Сімпсонів

Грати цю головоломку набору анімації і американського телесеріалу. Один з найвідоміших серій всіх часів і малюнків. Картина сцена із серії. Зображення ділиться на прямокутні частини, і ви повинні знайти місце кожного зображення, щоб побачити його в повний знову. Рішення головоломки є хорошим розумовий вправу і допомогу в цілях розвитку. Це гарна активність для дітей. Вони можуть грати люди різного віку. Всі сім'ї Сімпсон, сидячи на дивані в своїй вітальні, дивляться телевізор. Але керівники змінилися між ними.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з сім'ї Сімпсонів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Сімпсони спалах, яка називається Головоломка з сім'ї Сімпсонів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з сім'ї Сімпсонів і це пов'язано з Сімпсони. Наша нова гра Головоломка з сім'ї Сімпсонів є однією з кращих Сімпсони ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Сімпсони, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з сім\'ї Сімпсонів
НАЗАД

Сімпсони найпопулярніші ігри

Гомер і Фландрії ГРАТИ ►

Гомер і Фландрії

5
5 з 10 - 19832 голосів
Зіграли
187906
разів

Гра, в якій ви Гомера Сімпсона, ваша місія полягає в тому, щоб покінчити з Фландрії сім ...