Онлайн Ігри

Том і Джеррі головоломки

Гра Том і Джеррі

Том і Джеррі головоломки

Том і Джеррі головоломки Рейтинг: 5/10

Гра Том і Джеррі головоломки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Том і Джеррі є одним з найбільш класичних серію мультфільмів для телебачення. Ця гра являє собою класичний весело головоломки для самих маленьких любителів ворожнечі між кішки Том і миші Джері. У грі ви повинні вибрати кількість штук, які мають загадку. Головоломка для дітей повинні бути маленькі шматочки. Головоломка для дорослих повинні бути велика кількість частин. У число частин, на які управління зображенням труднощі. Образ смішна сцена, в якій миші тікає з шматком сиру вкраденої з кухні будинку, спостерігаючи кота томи.

разів грав

Ця гра була зіграна 22611 раз онлайн. рейтинг 866 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1418 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22611 разів
Том і Джеррі головоломки

Гра з персонажами з класичних мультфільмів серії Том і Джері. Мультсеріал 60-х років, що було зроблено в Сполучених Штатах. Вона має історичну ворожнечу між кішками та мишами. Витрати завжди переслідувати мишей. У цьому випадку миша злодій, який живе в тому ж будинку, що і кішки і присвячений крадіжка продуктів харчування з комори будинку. Кішка повинна переслідувати його і постарайтеся не красти їжу. Хоча ця серія має багаторічний є одним з найпопулярніших серій мультфільмів. Грати з персонажами Том і Джеррі зробити пазл з сцени, в якій миша вкрав шматок сиру з комори і кіт повинен зловити його.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Том і Джеррі головоломки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Том і Джеррі спалах, яка називається Том і Джеррі головоломки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Том і Джеррі головоломки і це пов'язано з Том і Джеррі. Наша нова гра Том і Джеррі головоломки є однією з кращих Том і Джеррі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Том і Джеррі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Том і Джеррі головоломки
НАЗАД

Том і Джеррі найпопулярніші ігри