Онлайн Ігри

Том і Джеррі: Собака, кішка і миша

Гра Том і Джеррі

Том і Джеррі: Собака, кішка і миша

Том і Джеррі: Собака, кішка і миша Рейтинг: 6/10

Гра Том і Джеррі: Собака, кішка і миша

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мультсеріал Том і Джеррі, має ворожнечу між кішками та мишами. У цій головоломки зображення подальше впровадження собаку, яка є тварина, яка ненавидить собак. У цій грі вам потрібно зробити головоломку з Томом і Джеррі завжди собака, яка ловить кішку. Для повноти картини перетягування шматочки за допомогою миші з урахуванням їх разом. Об'єкт, щоб відновити картинку, щоб він повністю, як це було раніше. Ви можете вибрати кількість шматочків головоломки контролювати рівень складності гри.

разів грав

Ця гра була зіграна 44966 раз онлайн. рейтинг 368 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 4040 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 44966 разів
Том і Джеррі: Собака, кішка і миша

Зробити гра- головоломка з зображенням сцени з мультсеріалу Том і Джері. Ви можете вибрати рівень складності гри. Виберіть кількість штук, в якому зображення має, щоб зламати і ви повинні відновити. При виборі невелика кількість штук дозвіл гра буде легше. Якщо ви вибираєте велика кількість компонентів, рішення буде складніше. Тема робить його високо для дітей, так і для них це краще вибрати невелику кількість штук, щоб зробити гру легше. Собака буде переслідувати кішки- мишки кішки. Вічна боротьба між тваринами.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Том і Джеррі: Собака, кішка і миша для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Том і Джеррі спалах, яка називається Том і Джеррі: Собака, кішка і миша. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Том і Джеррі: Собака, кішка і миша і це пов'язано з Том і Джеррі. Наша нова гра Том і Джеррі: Собака, кішка і миша є однією з кращих Том і Джеррі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Том і Джеррі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Том і Джеррі: Собака, кішка і миша
НАЗАД

Том і Джеррі найпопулярніші ігри