Онлайн Ігри

Том і Джеррі: водіння авто

Гра Том і Джеррі

Том і Джеррі: водіння авто

Том і Джеррі: водіння авто Рейтинг: 5/10

Гра Том і Джеррі: водіння авто

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні зробити цю загадку картини Том і Джеррі де диск автомобілів. Щоб зробити це, ви клацніть лівою кнопкою миші, щоб вибрати шматок і перемістіть мишу, щоб перемістити шматок і з нетерпінням, щоб відповідати разом, щоб знову утворюють вихідне зображення. Загадка може мати дванадцять, двадцять чотири, шістдесят чотири дев'яносто дев'ять штук, і ви можете вибрати кількість штук, натиснувши на номер. Коригування буде автоматичним, коли ви налаштовуєте одну частину на іншу, щоб відповідати. Том і Джеррі в кішки-мишки мультфільм знаменитого.

разів грав

Ця гра була зіграна 34580 раз онлайн. рейтинг 522 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2424 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 34580 разів
Том і Джеррі: водіння авто

Сцена з Формули-1 гонки з героями мультфільмів Том і Джеррі серії. Кішка і миша представляють історичну боротьбу між цими двома домашніми тваринами. Кішки атаки і полюють на мишей. Миші біжать кішок. У цьому мультсеріалу, кіт Том ганяється за мишеня Джері, але ніколи не отримує його. Ви можете вибрати кількість штук, які мають загадку. Управляє рівень складності, вибравши кількість штук, так що вони можуть зробити всіх членів сім'ї. Працює на гоночних автомобілях, як персонажів в зображенні ви повинні зібрати шматочки головоломки.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Том і Джеррі: водіння авто для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Том і Джеррі спалах, яка називається Том і Джеррі: водіння авто. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Том і Джеррі: водіння авто і це пов'язано з Том і Джеррі. Наша нова гра Том і Джеррі: водіння авто є однією з кращих Том і Джеррі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Том і Джеррі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Том і Джеррі: водіння авто
НАЗАД

Том і Джеррі найпопулярніші ігри