Онлайн Ігри

Реконструювати образ Тома і Джеррі

Гра Том і Джеррі

Реконструювати образ Тома і Джеррі

Реконструювати образ Тома і Джеррі Рейтинг: 5/10

Гра Реконструювати образ Тома і Джеррі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь робить цю головоломку Том і Джері. Щоб грати в цю гру, натисніть на листку, і це буде рухатися вільний простір. Ви повинні відновити образ, як кішка ганяється за мишею. Мета полягає в тому, щоб повернутися, щоб побачити повну картину двох тварин. Гра показує сцену з мультсеріалу Том і Джері. Том домашня кішка, яка завжди переслідує мишеняти Джері. Миша завжди намагається вкрасти їжу чи шкода кішку, це дуже нерозумно. Серія дуже забавний мультфільм, в якому ви можете взяти участь тепер через цю загадку.

разів грав

Ця гра була зіграна 15546 раз онлайн. рейтинг 1378 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 998 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15546 разів
Реконструювати образ Тома і Джеррі

Том і Джеррі є мультсеріал для телебачення США. Серія показує ворожнечу між кішкою і мишкою. У цій грі у вас є для переміщення частин у вільний слот для здачі частини в місці, щоб повернутися, щоб побачити всю картину. Гра-головоломка зі сценою як кіт ганяється за мишею. Для відтворення натисніть кнопку миші на частини, і ви будете ковзати тільки й можливий вільний простір у вас є на екрані. Ви можете вибрати кількість штук, щоб збільшити або зменшити труднощі. Це гра підходить для всіх віків.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Реконструювати образ Тома і Джеррі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Том і Джеррі спалах, яка називається Реконструювати образ Тома і Джеррі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Реконструювати образ Тома і Джеррі і це пов'язано з Том і Джеррі. Наша нова гра Реконструювати образ Тома і Джеррі є однією з кращих Том і Джеррі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Том і Джеррі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Реконструювати образ Тома і Джеррі
НАЗАД

Том і Джеррі найпопулярніші ігри