Онлайн Ігри

Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші

Гра Том і Джеррі

Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші

Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші Рейтинг: 6/10

Гра Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні зробити головоломки Том і Джері. Щоб зробити це, натисніть на частини з лівої кнопкою миші, щоб вибрати шматок і перемістити мишу, щоб перемістити шматок. Коригування буде автоматичним, коли ви налаштовуєте одну частину на іншу. Ви повинні зробити все уживаються один з одним, щоб повернутися, щоб побачити всю картину. Головоломка являє собою зображення мультсеріалу Том і Джері. У картині кіт Том збирається вразити мишеняти Джері з лопатою. Миша тікає в нору миші в стіні будинку.

разів грав

Ця гра була зіграна 58153 раз онлайн. рейтинг 288 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 7806 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 58153 разів
Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші

Том і Джеррі в мультиплікаційному серіалі, в якому кішка ганяється і намагається зловити мишу. Том кішка представляє мисливці домашніх тварин мишей. Кожен відчуває симпатію до миші, тому що він має важкий час втечі безперервні пастки кішка. Це дуже смішно серії і тут у нас є класична сцена між переслідування два символи. Грати з кішки-мишки завершити цю головоломку з мультсеріалу. Ваш хочу кішка зловити мишу? Все, що ми хотіли іноді.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Том і Джеррі спалах, яка називається Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші і це пов'язано з Том і Джеррі. Наша нова гра Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші є однією з кращих Том і Джеррі ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Том і Джеррі, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка Том і Джеррі: кіт проти миші
НАЗАД

Том і Джеррі найпопулярніші ігри